בואו לראות: דאבל פיצ'ר זומבים – המתים אינם מתים + קאט אחד מהמתים

בואו לערב זומבים מדמם במיוחד עם ג'ים ג'רמוש וטייק אחד ארוך.

אם צריך לראות זומבים, אז הדרך הכי טובה היא בדאבל פיצ'ר, ואם כבר בדאבל פיצ'ר, אז בסינמטק הרצליה, ואם כבר דאבל פיצ'ר סרטי זומבים – אז שיהיו שניים מסרטי הזומבים המסקרנים והמגניבים של השנה האחרונה – שמתעלים על מסגרת הז'אנר שלהם.

בקיצור – יום חמישי הבא, 20.6.2019, סינמטק הרצליה (רחוב סוקולוב 29), בשעה 20:00 נתחיל עם הסרט החדש של ג'ים ג'רמוש, באמצע נעצור לחידון זומבי זוכה פרסים, ואז ב22:30 נסיים עם הטירוף היפני הנפלא שהוא "קאט אחד מהמתים"/"אל תפסיק לצלם!"/"וואן קאט מהמתים"/"תכלס אין לסרט הזה שם בהפצה עברית עדיין אז כל הצעה בתגובות תהיה טובה כי אנחנו רוצים לעשות לסרט דף סרט אבל אין לי רעיון מה השם הכי טוב עבורו"/"חוץ מ"מועדון שנות הזומבים"".

בפינתנו הקבועה של "זה לא פוסט של בואו לראות בלי טריילר, נשים הפעם את הטריילר לסרט היפני, שאני חושד שיש לו פחות באזז כאן באתר, ולו רק בגלל שלטריילר של "המתים לא מתים" כבר קישרנו פה": (אזהרה – הטריילר (הקצר מאוד) מספיילר דבר או שניים לגבי טיב הסרט שאולי עדיף לא לדעת, אבל אני ראיתי כאשר כן ידעתי ועדיין נהניתי מאוד. לשיקולכם)

לשמחתנו, גם הפעם קוראי עין הדג יהנו מהנחה. האירוע כולו עולה 50 שקלים (זול!), וקניית כרטיסים עם קוד ההנחה ZOMBIEFISH תארגן לכם מחיר של 40 שקל (אפילו יותר זול!). ולמי שאפילו זה קצת יקר לו – תחזיקו חזק, כי בקרוב תהיה גם חלוקת כרטיסים.

איוונט בפייסבוק כאן. קניית כרטיסים כאן. כל הפרקים של "סוף הדרך" של כאן כאן.