תלחצו על כפתור ו(אולי) תקבלו כרטיסים לטרום בכורה ל"היוצר"

עבר הרבה זמן מאז הפעם הקודמת, אבל הנה אנחנו שוב מחלקים כרטיסים.

גארת' אדוארדס הוא אחד הבמאים היותר מעניינים שפרצו בשנים האחרונות. הטייק שלו על גודזילה הצליח במקום שכמעט כולם כשלו בו –  לפתוח יקום קולנועי; הסרט שביים למלחמת הכוכבים, "רוג אחת", היה לא רע (והיווה בסיס ל"אנדור" הזכורה לטוב); ושווה לזכור לו את חסד הנעורים של "מפלצות", בו הוא באמת הראה כישרון לניצול של מינימום משאבים למקסימום תוצאות.

הסרט החדש שלו, "היוצר", נהנה מערכי הפקה שדומים יותר לסרטים ההוליוודיים שביים, אבל העלילה שלו הפעם מקורית – או, נו, לא מבוססת על זיכיון קיים. למי שלא בטוח, הטריילר משכנע ונראה שהשקיעו שם מאמץ לתת עומק לדיון השחוק והאקטואלי-עד-לזרא לגבי בינה מלאכותית, בלי לוותר על סצנות קרב בומבסטיות.

ואתם יכולים להתרשם מההצלחה של הניסיון הזה לפני כולם, ובחינם.

יש לנו עשרה כרטיסים זוגיים להגריל להקרנת בכורה מיוחדת של הסרט, שתיערך באזור גוש דן ביום רביעי ה-27 לחודש, בשעות הערב. כל מה שאתם צריכים לעשות זה ללחוץ על הכפתור ממש פה למטה (ההגרלה תיסגר ביום שני בחצות), ואתם בפנים. זה עובד רק למשתמשים רשומים לאתר, אבל אם אתם לא כאלה, זה פתיר בקלות: התהליך לוקח בערך דקה.

כדי להשתתף במבצע יש להתחבר לאתר כמשתמש רשום

כניסה | הרשמה

אנא בדקו ששמכם המלא וכתובת המייל מדויקים ומעודכנים. אם הפרטים המופיעים כאן אינם נכונים, היכנסו לדף הפרופיל שלכם ועדכנו אותם.