האחיות המוצלחות שלי

סיפורן של שלוש אחיות אשר הוריהן עזבו את הארץ, ומתארת את הקשיים והתהפוכות בחייה של כל אחת מהן.

תאריך הפצה בישראל: 13/03/2016

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. לא יודעת מי ביקש את הדף הזה, אבל אנחנו הולכים לדבר על הסידרה?

  מישי

  העונה הראשונה היתה בבחינת אתנחתא קומית עבורי. האינטראקציה בין האחיות הפילה אותי מצחוק, יש שם ניואנסים פשוט גאוניים באינטראקציות בין אחיות.
  אחותי עוד מידי פעם מסבירה פעולות שלה בכך שהיא פיה (נלי תגר, פרק ראשון, עונה ראשונה). מהעונה השניה קצת חששתי, כי אחרי הכל מה עוד אפשר לחדש בסיפור של 3 אחיות כאלה? מצד שני, היה ברור שיהיה מצחיק, אז ברור שלראות, אבל בלי לחץ.

  אז לא התכוונתי שזה יצא בינג' כל כך מהיר, אבל העונה הזו פשוט מעולה. את רוב הדברים שפחות אהבתי בעונה הראשונה העלימו, הפעם אין כל כך פחד לבקר את החברה הישראלית, בעיקר התל אביבית, לסוגיה השונים. העלילה הצבאית התעדנה קצת, והפכה למשהו קצת יותר אנושי ולכן הרבה יותר קומי והרבה פחות וולגרי, וכבר לא על חשבונה של מור. (גל תורן ממשיך להיות דוש כמו המפקד ה*&^%$#@! שפיקד עלי בצהל)
  נטלי עדיין קלולסית, אבל קלולסית עם עבודה, ובעיות של קלולסים צעירים עם עבודה. אורית סוף סוף עזבה את התיכון ההזוי ועושה משהו מעניין עלילתית (מבלי לפגוע באופי הדמות שדי התבררה בעונה הראשונה).
  וגם מרשים מאוד שבאופן מודע לגמרי, אבל לא דידקטי ומעצבן, סוקרת סוגים שונים של אזרחות מועילה ב"אוכלוסיה התל אביבית"- הצעירים האלה, הרווקים וחסרי הכיוון שכל כך אוהבים לנגח פה כי הם לא עושים מילואים או לא עושים ככה ואחרת, ורק עסוקים בעצמם… יש מגוון מאוד רחב של אנשים, ויש בינהם כל מיני סוגים של אנשים שעושים כל מיני דברים, החל משיא האגואיזם (על קו ישראל הודו מגיל 18 ועד גיל 30, והתסריט לא מתבייש להבהיר מה עמדת הכותבות על הדמות) ועד מתנדב בנשמה שמוכן לסכן את החיים שלו למען מטרה עילאית, אפילו שהוא לא מסכים עם הדרך.
  חבל שקצב העונות בסידרה כל כך איטי, הייתי שמחה להמשיך את הבינג' 7 עונות קדימה. התסריטאיות האלו הן אוצר, מקווה שימשיכו ליצור תכנים, וגורי אלפי ממש עושה חסד עם התסריט ועבודת בימוי מעולה.

  עכשיו אני רוצה לדבר על פרק 9, אבל זה בספוילר.

  3
  אידן (ברווז גומי), lazarobbie, תמר ?
 2. תגובה שמכילה ספוילר לפרק 9, הפרק של מידד מאת מישי
 3. תגובה שמכילה ספוילר להאחיות המוצלחות שלי 3 מאת קול רם
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)