עין הדג מציגים: בלי גלימות 3

בלי גיבורי על, ובלי חצי מהפרקים שתיכננו.

לפני שמתחילים – העונה הזו, או לפחות מה שיש ממנה כרגע, התחילה הקלטה לפני חצי שנה. כשהמלחמה הנוכחית פרצה, החלטנו לדחות את העונה, זה לא נראה כמו הזמן הנכון. אבל כרגע אין סוף ברור באופק, וגם כשנחזור לאיזושהי שגרה, תום ויהונתן לא יוכלו פשוט להמשיך מהנקודה בה עצרו. אז עכשיו העונה עולה כפי שהוקלטה עד כה, מקוצרת אבל קיימת.


פרק 8: לא רעים בכלל

וגר זאב עם כבש

ונמר עם גדי ירבץ

ועגל וכפיר

וכולם משתפים פעולה כדי לבצע שורה של מעשי שוד נועזים! אה, וגם ללמוד שיעורים על חברות ומוסר ומעשים טובים וכל מיני שטויות כאלו. אבל בעיקר כדי להראות מגניבים ולשדוד דברים.

תום ויונתן סוגרים עוד עונה של הפודקאסט עם הסרט ה-29 הטוב ביותר של שנת 2022 בקרב הגולשים שלנו.


פרק 7: אוזמאקי

משהו מוזר קורה בעיירה קטנה ביפן – אנשים נהיים אובססיביים לספירלות ולכל דבר בצורה שלהן, ממחברות ספירלה ועד סרטים של טים ברטון.

תום ויונתן ישבו לדבר על העיבוד למנגה של ג'ונג'י איטו וחזרו עם צורה אהובה חדשה.


פרק 6: הדרך לפרדישן

למרות שהם נעשו פופולריים בשנים האחרונות, סיפורים על גברים ששומרים על ילדים בזמן שהם תרים בעולם מלא סכנות הם לא משהו חדש. ואם היום לוקחים לתפקידים האלה אנשים כמו פדרו פסקל, יו ג'קמן או פדרו פסקל, פעם ליהקו אליהם גברים קשוחים באמת, גברים ש"סכנה" היא שמם האמצעי, גברים כמו…טום הנקס.

תום ויונתן מדברים על העיבוד הקולנועי של סם מנדז.


פרק 5: ליידי סנואובלאד

אומרים שמי שיוצא לחפש נקמה, שיחפור שני קברים. במקרה של "ליידי סנואובלד", יצטרכו לחפור הרבה יותר קברים מזה. או שאחד הקברים יהיה מאוד, מאוד גדול. היא הורגת הרבה אנשים, בקיצור.

תום ויונתן מדברים על סרט נקמה מאוד יפני ומאוד מדמם.


פרק 4: אמריקן ספלנדור

זה לא אמריקן פסיכו, או אמריקן ביוטי, או אמריקן האני, או אמריקן פאי, או אמריקן גראפיטי, או ידיד אמריקאי, או חלום אמריקאי, או צלף אמריקני, או גנגסטר אמריקני, או האמריקאי, או איש זאב אמריקאי בלונדון, או אמריקאי בפריס, או קיץ אמריקאי חם ורטוב, או היפי אמריקאי בישראל.

זה סרט טוב. מאמריקה. עם האורח המיוחד יונתן עמירן (לא מאמריקה).


פרק 3: דיק טרייסי

זה דיק טרייסי, בלש הקומיקס המפורסם בעולם! טוב, אולי חוץ מבאטמן. אבל האם באטמן מעז להילחם בפשע במעיל רוח צהוב? לא, הפחדן הזה לובש שיריון גוף שחור כדי להיטמע בצללים. דיק טרייסי צועד באמצע הרוחב וממש מתחנן שכל פושע בשיקגו ימלא אותו בעופרת.