מהי קלאסיקת האייטיז שאף פעם לא הבנתם מה הקטע שלה?

מי אף פעם לא היה כזה טוב, מי התיישבן נורא ואת מי ביקרה פיית הבלעכס?

כשאומרים "קלאסיקת אייטיז", איכשהו הכוונה היא למשהו ספציפי. בניגוד לקלאסיקות מכל עשור אחר, שנעות בין סרטי אקשן, דרמות, גנגסטרים, וכו' – "קלאסיקת אייטיז" היא בתשעים אחוז מהמקרים סרט משפחתי עם שילוב בין ציניות לציז'יות. עוד מאפיין שלהם הוא שאם לא ראית אותם בדיוק בגיל המתאים, ככל הנראה כשתראה אותם כמבוגר תגיד "מה, על זה כל המהומה?".

על כן, ריכזנו 20 סרטים, קלאסיקות אייטיז ברמ"ח איבריהן עם שאלה אחת ויחידה: למי מהם בכלל לא מגיע התואר הנ"ל? ניתן לבחור שתי אפשרויות.

כמה הערות על הסרטים ברשימה: שימו לב שיש כמה סרטים שלא נכנסו כי הם בבירור לא סרטי משפחה, למרות שכן יש להם קסם אייטיזי (נניח, "מת לחיות" או "כשהארי פגש את סאלי"), וחלק סתם נדחקו מחוסר מקום (כל סרטי הריקוד או האנימציה של העשור, החל מ"פוטלוס" ועד "ריקוד מושחת") או כי לתחושתנו יש בהם משהו מעט שונה ("טיסה נעימה!" או "סודי ביותר!"). עמכם הסליחה.

סרטים מזיכיון זכו רק לסרט אחד שייצג אותם, לשיקולכם האם הם מייצגים את כל הזיכיון ועל כן ניתן להעמיס עליהם את הבעיות של הסרטים שבאו לאחר מכן או לא.

ובכל זאת, אם האופציה שלכם לא מופיעה פה, או אם ההגדרה שלכם לסרטי משפחה רחבה משלנו – מוזמנים לכתוב בתגובות למי מגיע להיות פה.

איזה קלאסיקת אייטיז היא לא באמת כזאת קלאסיקה? (ניתן לבחור עד 2 אפשרויות)

מס' מצביעים: 527

Loading ... Loading ...

הציור בראש הפוסט הוא של האמן ביל מקונקי.