בואו לראות בטרום בכורה: קונג – אי הגולגולת

טרום-בכורה עולמית: הגירסה החדשה של קינג קונג, גדול יותר מאי פעם ועם ברי לארסון

לא רוצה לנחס או משהו, אז אל תסתכלו עכשיו, אבל משום מה נראה ש-2017 היא שנה אדירה לסרטים הוליוודיים. לפחות בינתיים. אתם זוכרים שפברואר-מרץ יודעים בדרך כלל כחודשי בלאי, שבהם לא יוצא שום דבר טוב או מעניין במיוחד, ורק מעבירים את הזמן עד שהאקשן של הקיץ יתחיל? אז השנה יצאו כבר – בארה"ב, לפחות – "ג'ון וויק 2" (90% בעגבניות), "לגו באטמן"* (91%) ו"Get Out" שלו יש כרגע 100%, עם "לוגן" (96%) באופק המיידי. מה קורה כאן?

ואם אלה לא מספיקים, עוד מעט ייצא גם "קונג: אי הגולגולת", ותשמעו, אני לא אומר שהוא עומד בסטנדרטים האלה, כי לא ראיתי אותו עדיין. די אף אחד לא ראה אותו עדיין. אבל הוא נראה טוב, ויש לנו הזדמנות לבדוק את העסק, מוקדם.

"קונג" הוא, כמובן, הגירסה הנוכחית – הרביעית, אם סופרים רק סרטי סולו רשמיים – של קינג קונג. ולמרות שהחייאה של מותג שעשוי להיות זקן (ושעיר) יותר מסבא שלכם נשמעת כמו עניין מיותר למדי, הסרט עושה קולות מאוד מסקרנים: קודם כל, משתתפים בו ברי לארסון, טום הידלסטון, ג'ון גודמן וסמואל ל. גקסון, וגם קינג קונג גדול הרבה (הרבה) יותר מכל גירסה קודמת. הוא מתרחש בשנות השבעים, על אי הגולגולת, כלומר ככל הנראה בלי העסק הזה עם האמפייר סטייט בילדינג. והטריילרים והפוסטרים שלו נראים, נגד כל הסיכויים, משכנעים ומגניבים מאוד.

ויש לנו אותו לפני כולם: הקרנת טרום בכורה, במוצ"ש, ה-4.3, בשעה 20:30 בסינמטק הרצליה. תלת-מימד, עם תרגום לעברית.

לפני הסרט, הרצאה קצרה של דורון (אני) פישלר, על תולדות הקוף הגדול.

והנה הטריילר החדש-חדש של הסרט.

אפשר לקנות כרטיסים כאן.
אירוע פייסבוק: כאן.

* גם בעניין הזה עוד נדבר. בקרוב.