בואו לראות: דרקונים! חייזרים! קרח!

הקרנות מיוחדות ביוני: "הדרקון הראשון שלי" הראשון, "לשבור את הקרח" באנגלית בירושלים, ומרתון "הנוסע השמיני"

היי! יש לי המון דברים מגניבים להראות לכם ואתם מוזמנים! תראו מה שתוכלו לראות (איתי) החודש:


הדרקון הראשון (הראשון) שלי בהרצליה!

בהמשך החודש ייצא "הדרקון הראשון שלי 2", שמבטיח להיות סרט המשך ראוי ומוצלח. אבל מה אם אתם לא זוכרים טוב את הסרט הראשון (והמצוין), או שעוד לא ראיתם אותו ואתם רוצים להשלים את החסר על מסך גדול? הזדמנות חד-פעמית לצפות שוב (או בפעם הראשונה) ב"הדרקון הראשון שלי" : יום חמישי הקרוב, 5.6, סינמטק הרצליה, 20:45, אנגלית, דו-מימד, כולל הרצאה קצרה לפני הסרט – וכל זה במחיר מיוחד עוד יותר מהמחיר המיוחד הרגיל: 15 ש"ח. באמת. בעל הבית משוגע.

לקנית כרטיסים

לשבור את הקרח בירושלים!

אחרי שורה של הקרנות מוצלחות במיוחד בסינמטק חולון, ואחרי שירושלמים רבים הפצירו להביא את "Frozen" בגירסה המקורית גם אליהם – סוף סוף, זה קורה. "לשבור את הקרח", הסרט הגדול של שנת 2013, קלאסיקה בעודו בחיים, יוקרן בגירסה האנגלית המקורית ובתלת-מימד בסינמטק ירושלים, ביום שלישי, 10.6, בשעה 21:00. וגם הפעם זה מגיע עם הרצאה על תולדות דיסני, ומה בעצם הקטע שלהם מנסיכות – וכמובן גם עם הסרטון "Get a Horse".

לקנית כרטיסים

הנוסע השמיני, הראשון והשני!

סרט האימה החללי הדפניטיב וסרט האקשן החללי הדפנטיבי הם שניהם פרקים באותה הסדרה, וביום חמישי, 26.6, בסינמטק הרצליה, אתם יכולים לראות את שניהם ברצף. ב-19:30: "הנוסע השמיני" (Alien) של רידלי סקוט, בגירסה הקולנועית; מיד אחריו, ב-22:00 בערך, "שובו של הנוסע השמיני" (Aliens) של ג'יימס קמרון, בגירסת הבמאי. באמצע – הרצאת בונוס. שני סרטים קלאסיים עם הרבה שיניים ודם חומצי בכרטיס אחד.

לקנית כרטיסים


ועוד שני מקומות שבהם תוכלו לראות אותי, אם תרצו, בימים הקרובים:
ביום שלישי (3.6) בלילה אני משתתף בתיקון ליל שבועות בבית אבי חי, לילה שלם של הרצאות ודיונים, המיוחדים השנה לנושא "זמן". אני אהיה שם בסביבות אחת בלילה כדי לדבר על מסעות בזמן ואיך להרוג את היטלר. כן, אני הכנסתי את "שליחות קטלנית" לתיקון שבועות. אני מאוד מסורתי. פרטים נוספים כאן, תכניה מלאה כאן.

וביום רביעי (4.6), ב-16:00 בסינמטק תל אביב – אני אשתדל לא להפריע מדי למפגש הפיסגה בין קים ג'י וון ("פגשתי את השטן") ונבות פפושדו ("מי מפחד מהזאב הרע")., במסגרת הפלישה הקוריאנית לישראל. פרטים נוספים כאן.