קצרצרים: ובחדשות שלא קשורות למארוול…

במקרה ויש לכם כבד ספייר, מוזמנים לשחק את משחק השתייה 'קחו שוט כל פעם שמוזכר ריבוט או רימייק'

כן כן, היום הוא היום הגדול של מארוול, ועוד רגע בכל מקרה כל "קצרצרים" יהיה "היום בדברים נוספים שדיסני קנתה", אבל עד אז, הנה כמה חדשות, בקצרצרה, על דברים שאינם מארוול וחברים: 

 • אוקיי, אבל בכל זאת קצת מארוול – אחרי שטאיקה ואטיטי הלך לביים את "תור 4", גורלו של הרימייק ל"אקירה" לוט בערפל. מבחינתי, טוב שכך. 
 • בחדשות שלמעט מאוד אנשים אכפת מהן אבל פאק איט, אני אחד מהם – עושים ריבוט ל"הבונדוקס"! עם היוצר המקורי! זה יהיה או הדבר הכי מביך או הכי מדהים או סתם בסדר בעולם! למי שלא מכיר, חבל – מדובר באחת מהסאטירות הכי טובות שיצאו באלף החדש, אפילו אם העונה הרביעית (שנעשתה בלי היוצר המקורי) היא נפילה ברמה.  (מד הריבוטים/רימייקים בקצרצרים עד כה – 1)
 • יודעים איזה סרט צריך המשך? שרלוק הולמס, מסתבר. אבל מכיוון שלגאי ריצ'י יש דברים יותר טובים לעשות (נו, הסרט ההוא ששינה שם כבר שמונה פעמים), דקסטר פלטשר ("רוקטמן") תופס את מקומו בסרט השלישי בסדרת שרלוק דאוני ג'וניור. 
 • ובעוד חדשות שרלוק הולמס –  הנרי קאוויל יגלם את שרלוק הולמס בסרט על האחות הקטנה של שרלוק הולמס שיוצא לפועל עם מילי בובי בראון ("דברים מוזרים") ומה אני יודע, אולי זה יהיה חמוד.
 • בחדשות ספייס ג'אם 2: יש לו במאי חדש, אחרי שהבמאי האנונימי הקודם עזב את הפרוייקט בעקבות "מחלוקת יצירתית" והוא… עוד בחור שאתם כנראה לא מכירים! בחדשות ספייס ג'אם 2 + מישהו יודע משהו על הבן אדם הזה  – גם דון צ'ידל הצטרף לסרט, שזה ליהוק די מוצלח.
 • אה כן, בת הים הקטנה בחידוש של דיסני היא הלי ביילי (שלא, אין לי מושג מי זאת באמת), בסרט שבו יהיו גם אקוופינה (הבנתם? אקווהפינה?) וג'ייקוב טרמבלי ואולי מליסה מקארתי. (מד הריבוטים – 2)
 • עובדים על רימייק ל"תראו מי מדבר", שאני מהמר מראש שינסה לגרום לתינוק לדבר באנימציה מוזרה ולא, אני לא רוצה את זה, תודה. אם אתם צעירים מדי בשביל לדעת במה מדובר – הרווחתם. (מד הריבוטים – 3)
 • הספינ-אוף ל"ביג לבובסקי", שנקרא בימינו "הישו מתגלגל" (The Jesus Rolls), ייצא בתחילת 2020. הסרט יהיה בכיכובו ובימויו וע"פ תסריטו של ג'ון טוטורו, ויככבו בו גם ג'ון האם, אודרי טוטו, סוזן סרנדון ופיט דייוידסון. לא ידוע אם עוד דמויות מהסרט המקורי יצוצו בסרט.
 • הסרט "מסור" שנוצר על פי רעיון של כריס רוק, גם יהיה בכיכובו של כריס רוק כבלש שחוקר פשעי ג'יגסו כאלה ואחרים וסמואל "מאדקפארינג" ג'קסון כאביוקשה לדעת איך יהיה הסרט, אבל לפחות כבר בגזרת הליהוקים יש שיפור משמעותי לעומת  הסרטים הקודמים. (מד הריבוטים – 4)
 • היי, זוכרים את "אקירה" מתחילת הקצרצרים? אז הבמאי שלו, קטסוהירו אוטומו, לא היה ממש עסוק מאז שיצר את יצירת המופת שלו לפני 30 שנה, אבל מסתבר שזה הולך להשתנות עם סרט חדש על… סקייטבורדים בחלל? אם הבנתי נכון את הטריילר? כמו כן, יש לו פרוייקט חדש שקשור לאקירה ולא ברור אם הוא סרט, סדרה או קטסוהירו הולך ברחוב וצועק לאנשים באוזן "טטסוווווווווווווו" (אבל כנראה זה לא האחרון). (מד הריבוטים – 5)
 • מכסחי השדים חוזרים, והפעם בלי בנות איכסה. ג'ייסון רייטמן, פעם במאי אינדי נערץ והיום הבחור שעושה את החידוש ל"מכסחי השדים", מביים את הריבוט/המשך/רימייק/לא'כפתלי לסרט המקורי שאביו עשה. מצטרפים אליו רבים מהסרט המקורי (סיגורני וויבר, דן אקרויד, אנני פוטס, ביל מאריי) וגם פין וולפהארד ("דברים מוזרים", "זה") קארי קון ("הנותרים", "נעלמת") ופול ראד, אבל אף אחת מהרימייק הנשי. (מד הריבוטים – 6)
 • ג'יל סולוויי ("טרנספרנט") תחליף את בריאן סינגר בבימוי "סוניה האדומה", זאת לאחר שהבינו שכריסטופר פאלמר לא יכול להחליף את כולם. (מד הריבוטים – 7)
 • הולך לצאת סרט מצוייר של להקת הספייס גירלס. לא יודע. (מד הריבוטים – 8)
 • גרטה גרוויג ונוח באומבאך הולכים לכתוב את התסריט לסרט החדש של ברבי, זה שכרגע אמורה לככב בו מרגו רובי. בהתחשב בכך שבאומבך כבר כתב את "מדגסקר 3", זה קצת פחות מוזר  שזה נשמע, אבל זה עדיין קצת מוזר.
 • יש סרט חדש לבאז לוהרמן ("מולאן רוז'!", "גטסבי הגדול"), והוא יהיה סוג-של על אלביס (אבל יותר על מערכת היחסים שלו עם האמרגן שלו, שיגולם על ידי טום הנקס) ועכשיו לסרט יש את האלביס שלו – שחקן אלמוני שאין לנו מושג מיהו. הידד!
 • ואם אנחנו בחדשות  "ליהקו מישהו שאין לנו מושג מישהו לתפקיד מוכר – אז זה, אבל עם התפקיד הראשי בסרט החדש של "האיש הבלתי נראה", למרות שאולי אם הייתי רואה "מי מתגורר בבית היל" זה היה אומר לי משהו. (כמו כן, מד ריבוטים – 9).
 • כריסטוף וולץ חזור ל"בונד 25", וגם יש איזה משהו עם ליהוק של אישה שחורה לתפקיד של 007, אבל לא לתפקיד של בונד, חס וחלילה, אבל לתפקיד של 007, נשים ושחורים, זה נחשב, נכון? כן, נראה שהמפיקים מקווים לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, ואם זה לא יספיק, בונד החדש יילך וירביץ לטרולים באינטרנט עם ממים דאנק משהו משהו ואנחנו מקווים שלפחות זה יהיה די והותר בשביל להפוך את בונד לעדכני עבור הצעירים של ימינו, אוי איפה הימים ההם.
 • מסתבר יהיו שני המשכים ל"האלווין"?? נשמע קצת קיצוני, אבל אוקיי. לפחות ג'יימי לי קרטיס חוזרת לשניהם. שזה, תכלס, ספויילר לסרט העתידי? אה, מה זה משנה. 
 • ולסיום, סרטי וסדרות נטפליקס שלכאורה שווה לדווח עליהן, אבל, כאילו, זה נטפליקס, ובטח עד שזה יגיע נשכח מכולם, כי ככה עובדים הסרטים של נטפליקס. בכל מקרה: דיוויד פינצ'ר מביים סרט (סוף סוף) על התסריטאי של "האזרח קיין" שהוא לא אורסון וולס; בנוסף, עובדים בנטפליקס על סדרה ל"סנדמן", עם התסריטאי של "וונדר וומן" כשואו-ראנר, ואולי זה לא יהיה טוב, אבל לפחות זה יהיה, בניגוד לכל שאר הפעמים שניסו לעבד את הקומיקס; כמו כן, יגיע לשירות הסרט הראשון בבימויו של לין מנואל מירנדה – מחזמר (הפתעה!) מאת היוצר של "רנט", עם (אולי) אנדרו גארפילד בתפקיד הראשי, ולכל הדבר הזה קוראים "טיק, טיק.. בום!" כי למה לא; וכמו כן, נרניה. יקום שלם של סרטים של נרניה (על פי הובלתו של התסריטאי של "קוקו"). (מד הריבוטים – 10)