ציידים, נשכחים, ועוד טריילרים

הסרט החדש של האח כהן, זיכיון האקשן החדש של גל גדות, נימונה, ועוד.

חתיכות חותכות | Drive-Away Dolls

נתחיל מהטריילר הכי חם מהתנור והכי טוב מהמקבץ הזה: הסרט החדש של חצי האחים כהן. החצי שלא עשה את "מקבת", כלומר.

יואו כמה כיף. אם אחרי שהצמד נפרדו יואל עושה דרמות תקופתיות בשחור לבן ואיתן מגיש סרט פשע כיפי, אני יודע באיזה אולם אני אהיה.

בלתי נשכחים 4

בלתי נשכחים! זה היה דבר פעם!

האם זה פשוט עוד מאותו הדבר? אולי. אני פשוט לא זוכר. הטריילר לא עושה עבודה טובה מדי: הוא מתחיל מוזר למדי וממשיך באופן גנרי להחריד. מצד שני, כמה גרוע העסק הזה יכול להיות אם מראש אנחנו באים בשביל לראות את איקו אואוויס מ'הפשיטה' וג'ייסון סטיית'ם הולכים מכות?

אליאו

פעם טריילר לסרט חדש של פיקסאר, בטח סרט חדש מקורי של פיקסאר, היה סיבה לחגיגה. כעת… קצת פחות.

אחרי הכישלון המסתמן של "אלמנטלי", תפקידו של הטריילר הזה הוא ליצור אצלינו ציפיות לסרט הבא של האולפן. אצלי לפחות הוא יצר ציפיות, אבל לא לסרט פיקסאר, אלא סתם לסרט קלישאות-נחמד כזה, דרימוורקס של העשור הקודם בערך. נגלה שנה הבאה.

קרייבן הצייד

זוכרים את ג'יי. סי. שאנדור? פה באתר הומלץ ממש מזמן לעקוב אחרי הקריירה של הבמאי המבטיח, והשתדלתי לעשות את זה, אם כי לא נפלתי מ"משולש הגבולות". אבל איך הבחור הגיע מדברים כמו "הכל אבוד" למה שנראה כמו גירסה נוספת לזוועה שהיא "מורביוס"?

אין לי תשובה ברורה, ואם לשאנדור עצמו יש חזון מיוחד לסרט – הרי שהטריילר הממש גנרי הזה לא מצביע על כך. כאילו… דם של אריה התערב בדם של קרייבן? זה היה אריה רדיואקטיבי או משהו? ואני אמור להתלהב מזה שבסוף יש אזכור לנבל המסקרן ששני מעריצים ציפו לו שנים ארוכות?

לב של אבן

נראה שלגל גדות לא הספיק זיכיון "מהיר ועצבני" וגם לא "הודעה אדומה" והיא מחפשת לעצמה אפילו עוד פרנצ'ייז אקשן מטופש – כפי שאפשר לראות בסרט החדש… "גל גדות"? נטפליקס מה נסגר, למה אתם לא מתרגמים את השם של הסרט.

זה טריילר בסדר גמור. לא שהסיפור מסקרן או משהו – ריגול-אקשן שלא מחדש הרבה ועוקב אחרי עלילת "משימה בלתי אפשרית" קלאסית – אבל זה נראה עשוי טוב ועם אקשן סוחף. מצד שני, גל גדות לא באמת קפצה על מטוס וייתכן מאד שאחרי משימה בלתי אפשרית המקורי שיוצא כמה שבועות קודם, מה שלא ינסו לעשות פה יחוויר.

בעיית שלושת הגופים

לפניכם ההצצה הראשונה לניסיון החדש של נטפליקס ליצור את הדבר הגדול הבא: סדרה שאפתנית, רחבת היקף, עם סיפורים עמוקים וקהילות מעריצים. הסדרה מבוססת על טרילוגיית ספרים מצליחה שהרומן הראשון מתוכה זכה בפרס הוגו היוקרתי (ספר אסייתי ראשון לעשות זאת), ועוסקת גם בחייזרים וגם במסעות בזמן.

דבר ראשון: האם אנחנו בטוחים ש"מהיוצרים של משחקי הכס" זאת עדיין מחמאה?

דבר שני: אי אפשר להבין מהטריילר הזה כמעט כלום, וטוב שכך. הוא אפקטיבי, מסקרן, וחוץ מהקטע של משחקי הכס אני די בקטע. רק שהשאפתנות לא תפיל את הסדרה לקרשים.

נימונה

"נימונה" היא נובלה גרפית שיצאה ב-2015, ואפילו הופיעה בתרגום לעברית. אין לי מושג מה קורה בה.

הטריילר הזה לעיבוד, לעומת זאת, יצא ממש לאחרונה, והוא מעולה. הוא נראה כיפי ואחלה ואני בפנים למרות האנימציה הכל כך כל כך כל כךךךךךך בסיסית הזאת.


ולסיום, קישורים לדברים נוספים ששודרו במסגרת אירוע של נטפליקס שהיה לאחרונה: למשל, הצצה אל מאחורי הקלעים של "ירח המורדים" שם זאק סניידר מתעקש להיות דרמטי אפילו שזה על ההפקה של הסרט, הטריילר החדש ל"הם שיבטו את טיירון" שנראה כיפי במידה לא חוקית וגם הטיזר של "וואן פיס" שלא טרחתי לראות כי אני לא מכיר את המקור, אבל אנשים שמכירים את המקור מתלהבים.