ובכן, איכס. בריאן סינגר מואשם באונס

תביעה נגד הבמאי של "אקס-מן" מאשימה אותו בפרשת ניצול שקרתה לכאורה בשנת 1999, והעולם מגעיל

זה מגעיל, זה רע אם זה לא נכון וזה עוד יותר רע אם זה כן נכון ואני לגמרי שונא לכתוב על זה, אבל מכיוון שיש מצב שאנחנו רואים פה את סוף הקריירה של במאי פופולרי, אין דרך לטעון שזה לא רלווננטי, ואני אאלץ לדבר על זה קצת.

היום הוגשה תביעה נגד בריאן סינגר, הבמאי של "אקס-מן", שמאשימה אותו במסכת שלמה של ניצול מיני של קטינים, ובמקרים מסוימים אונס, שהתרחשה לכאורה בשנת 1999. התובע היה אז בן 17, אבל ההאשמה מבהירה שהוא לא היה הנער היחיד בתמונה: עולה כאן תיאור של משהו שמזכיר את "מסיבות החשק" בנוסח אייל גולן. יש פה אספקת סמים לקטינים, מסיבות בריכה, אלימות, כל החבילה. מי שרוצה לקרוא את כל הפרטים המלוכלכים מוזמן לדיווחים של וראייטי או TheWrap – אבל זה באמת מגעיל.

אין לנו דרך לדעת כרגע, כמובן, אם יש ממש בהאשמות האלה. אבל אפילו אם הן בדויות לחלוטין, זה לא נראה כמו משהו שייפתר במהירות. זה ארוך ומפורט ופומבי. העו"ד שמייצג את התובע מתמחה במקרים כאלה: הוא עמד מאחורי תביעות שהוגשו נגד קווין קלאש, הבובנאי שהפעיל את בובת אלמו ב"רחוב סומסום". התביעות נדחו בגלל התיישנות, אבל קלאש נאלץ לפרוש מעולם הבידור. כמובן, התביעה הזאת מגיעה רגע לפני שה"אקס-מן" החדש בבימויו של סינגר יוצא, וזה מן הסתם לא מקרי. גם העו"ד נמצאים בשואו ביזנס.

אם יורשה לי לנבא: "אקס-מן: העתיד שהיה" ייצא כמתוכנן, מן הסתם, אבל זמן קצר לאחר מכן נשמע על כך שסינגר עזב את הסרט הבא, "אקס-מן: אפוקליפסה" בגלל עניינים פרטיים שמהווים הסחת דעת. כדי להחליף אותו, פוקס יבקשו ממתיו ווהן לחזור. לא בטוח שהוא יסכים. ואם סינגר יביים אי פעם עוד סרט, X או אחר, באמת שאי אפשר לדעת.