יו ג'קמן רץ לנשיאות, מרי פופינס חוזרת, ויש טריילר לסרט החדש מהבמאי של הפשיטה!!!!

טריילרים לסרטים החדשים של מרי פופינס, האחים כהן, ג'ייסון רייטמן וגארת' אוונס וטיזר קצרצר לקראת סוכות באתר.

מרי פופינס חוזרת

כבר היה לנו טריילר אחד  ל"מרי פופינס חוזרת", אבל הוא היה טיזר ולא ממש הבנו מה הולך להיות בסרט מהטריילר ההוא. עכשיו אנחנו יודעים: הולך להיות בו "הוק".

להגנת הסרט, "מרי פופינס" המקורי היה סוג של "הוק" בעצמו, והסרט החדש, יותר משנראה כמו "הוק" נראה כמו שיחזור אחד לאחד של הסרט המקורי. בסרט המקורי היה איש מלוכלך במבטא קוקני מוגזם? גם לנו יהיה. בסרט המקורי הייתה סצנה שמשלבת אנימציה עם בני אדם? גם לנו תהיה. בסרט המקורי הייתה את מריל סטריפ בפאה מזעזעת? לא? טוב, לא משנה, בוא נשים בכל מקרה.

זה לא נראה רע, יש לציין – סתם קצת מתסכל שהסרט בוחר בדרכים בטוחות מדי. בסופו של דבר, הסרט ייפול ויקום על מה שכל מחזמר קם ונופל עליו – השירים שלו. בינתיים, הסרט מעדיף להסתיר אותם מהציבור הרחב, שלא חס וחלילה יחשבו שסרט ההמשך למחזמר הוא גם מחזמר, חס וחלילה.

 

המוביל במירוץ

נראה שבסך הכל טוב ליו ג'קמן מאז שהוא הפסיק לגלם את וולברין. הוא נראה שמח, אנרגטי, ובחירת הסרטים שלו, פוסט-וולברין, היא לכל הפחות מעניינת.

"המוביל במירוץ", הסרט השני השנה בבימויו של ג'ייסון רייטמן (אחרי "ואז הגיעה טלי"), מחזיר את הבמאי לימי הסאטירה שלו. ואם הסרט יהיה ברמה של הטריילר, אפשר לקוות באופטימיות זהירה למשהו ברמה של "תודה שעישנתם" (או לפחות "תלוי באוויר").

כופר נפשה

אם אנחנו מקבלים את התאוריה שסרטי אימה משקפים את הפחדים של ההמון, מה אומרת העלייה הזאת בשנה האחרונה של סרטי אימה בכיכובן של כתות דתיות ("כופר נפשה", "מנדי", ואחד שהוא ספויילר)? זה לא באמת קשור לדת, הרי. מאיפה לפתע הגיע הפחד הזה לכל מקום? האם זאת גרסת הלייט של חובבי תיאוריות קונספירציה? תגובת נגד לעלייתם של חובבי הקונספירציה? משהו שמחליף את הפחד מזומבים של קהלים גדולים שמתנהגים בצורה בלתי מוסברת אחרי שחרשנו את הצורה לזומבים? שום דבר? סתם מקרה? משהו אחר?

בכל מקרה, זה הטריילר לסרט החדש מהבמאי של "הפשיטה", ברור שזה נראה מדהים, איך בכלל היה לכם ספק.

Captive State

מכיוון שהטריילר למטה הוא יותר טיזר, אנחנו יודעים מעט מאוד על הסרט הזה ומה הוא – וזה נהדר. כי עכשיו אני גם מצפה לו, וגם אין לי באמת מושג על מה הוא חוץ מ"משהו משהו דיסטופיה, משהו משהו חייזרים" מאת הבמאי של "כוכב הקופים: המרד". אה, וג'ון גודמן. בהתחשב בעובדה שבפעם אחרונה שג'ון גודמן היה בסרט שהיה "משהו משהו חייזרים" זה היה "דרך קלוברפילד 10", הציפיות כאילו בונות את עצמן.

הבלדה על באסטר סקראגס

הטריילר לסרט החדש של האחים כהן נראה מצחיק, מעניין, מגניב ומאוד מאוד מערבוני – אבל בעיקר: אמאלה, מה זה צוות השחקנים המשובח הזה. כמעט ואין פריים שעובר ואין בו שחקן מפורסם או אחד מהשחקנים הקבועים והנהדרים של האחים כהן. אני עדיין, כמובן, אתבאס שהסרט ייצא (כנראה) רק בנטפליקס בארץ, אבל יאללה, שיגיע כבר.

 

אה, והערה לא קשורה. אפשר לקרוא לה טיזר. מחר, אם לא ידעתם, זה יום הכיפורים. לא תעלה באתר רשימת המלצות (למרות שכן תעלה מחר "כפרת עוונות"), אבל אני כן יכול להגיד שאם תכננתם לעשות איזה ערב השלמות לסרטים של ספילברג מתישהו, אז עכשיו יהיה זמן טוב לעשות את זה. עוד פרטים: בשבוע הבא.