עין הדג מציג: ליל הטריילרים החיים

23.8, סינמטק חולון: ערב שמוקדש כולו לחלק הטוב ביותר של הסרט - הטריילר

קרה לכם שראיתם "בקרוב" ממש טוב? שתי דקות דחוסות, מרגשות, מלהיבות, שהציגו רעיון מגניב לחלוטין וסדרה של סצינות עם טונות של פוטנציאל. שתי דקות מלאות אדרנלין שגרמו לכם לומר – אני רוצה לראות את הסרט הזה, עכשיו! היום! אתמול!

…ואז ראיתם את הסרט, וגיליתם שלא הייתם צריכים לטרוח, כי כל הקטעים הטובים כבר היו בטריילר?

בעולם שבו כל סרט הוא רק הגירסה המהולה והמרוככת של הטריילר, ושבו בטריילרים מושקעת יותר מחשבה ויצירתיות מאשר בסרטים עצמם, החלק הטוב ביותר של סרט הוא ה"בקרוב". ולכן אנחנו מזמינים אתכם לערב שלם שמוקדש לקולנוע במיטבו. וקוראים לזה:

מה זה?

זה שעתיים ומשהו של טריילרים, רק טריילרים ושום דבר פרט לטריילרים. הטריילרים הכי ‏מופרעים, מגניבים וביזאריים שתראו אי פעם, שנוצרו עבור סרטים מהעבר, מההווה ומהעתיד, מז'אנרים שונים וממדינות שונות. חלקם כל כך גרועים שזה טוב, חלקם כל כך טובים שזה אחלה. בלי פארודיות, בלי עריכות מחדש ובלי טריילרים לסרטים שלא קיימים במציאות: כל מה שיוצג באירוע הוא טריילרים רשמיים לסרטים אמיתיים. מה שלא גורם להם להיראות מופרכים פחות. להיפך.

רוב הטריילרים באירוע מפרסמים סרטים שעליהם ייתכן מאוד שלא שמעתם מעולם, וזה לא היה הפסד גדול: יצירות טראש וביזאר מכל הזמנים. אבל בין לבין, יש לנו גם כמה טריילרים לסרטים מוכרים יותר. המשותף היחיד לכולם: הטריילר הוא יצירה בפני עצמו, ואחרי הצפיה בו – ספק אם יש צורך לראות את הסרט עצמו.

מתי ואיפה?

יום חמישי, 23.8, בשעה 21:00 בסינמטק חולון שבמתחם מדיטק – המקום בו נערכו גם סקוט-קון וליל הטבעות. הנה דף האירוע באתר הסינמטק. מכירת הכרטיסים תתחיל בקרוב מאוד; ניתן יהיה גם לרכוש כרטיסים במקום. יש גם דף אירוע בפייסבוק, ונשמח אם תרשמו את עצמכם.

לא השתכנעתי. ספר עוד על מה שיהיה שם.

אקשן! צחוק! רומנטיקה! אימה! כרישים! נינג'ות! זומבים! רובוטים! דינוזאורים! מעודדות! אלפרד היצ'קוק! עוד כרישים! וכל זה בדו-מימד מדהים! חלק אפילו בצבע!

אני בן חמש. גם אני יכול לבוא?

"ליל הטריילרים החיים" כולל קטעים מסרטים מסוגים ומינים שונים, שחלקם כוללים אלימות, עירום וביזאריות כללית. לכן הצפיה מומלצת למבוגרים בלבד, ולא לצופים רגישים מדי.

עוד משהו?

כדי לעזור לכם להתכונן לליל הטריילרים, אנחנו הולכים לפתוח עוד היום באתר ספיישל מיוחד שיימשך לאורך כל הספירה לאחור עד לאירוע. בקרוב!

דף האירוע בפייסבוק