שובו של ליל הטריילרים החיים

הקרנה נוספת לערב שכולו טריילרים מוזרים ומופלאים מכל הזמנים תיערך בסינמטק תל אביב במסגרת אייקון TLV

"ליל הטריילרים החיים" היה כל כך כיף, שאנחנו הולכים לעשות אותו עוד פעם. לכל מי שפספסו את הארוע הראשון, שנערך בסינמטק חולון באוגוסט – או לא השתכנעו שכדאי, או לא מצאו את המקום, או שהכלב אכל להם – זה הולך לקרות שוב, ב-4.10 בסינמטק תל אביב, במסגרת פסטיבל אייקון TLV.

מה זה ליל הטריילרים החיים? האירוע לכל מי שאי פעם הגיע לקולנוע מוקדם כדי לא לפספס את ה"בקרוב"-ים: ערב שמוקדש כולו לחלק הטוב ביותר של הסרט – הטריילר (בקרוב, פרומו, קדימון או איך שתבחרו). שעתיים של הטריילרים הכי מופרעים, הכי מגניבים, ובעיקר – הכי ביזאריים שתראו אי פעם. מנה מרוכזת של זומבים, נינג'ות, דינוזאורים, כרישים, מעודדות, חייזרים ואלפרד היצ'קוק. כאן אין פארודיות ואין חיקויים: כל הטריילרים המוצגים ב"ליל הטריילרים החיים" הם טריילרים אמיתיים לסרטים אמיתיים – גם אם לפעמים קשה להאמין שזה המצב. ובין לבין, מבקר הקולנוע דורון פישלר (המכונה גם: אני) עם כמה הערות מחכימות (או סתם שטויות) בעניין הטריילרים. בקיצור, יהיה מאוד מגניב. תשאלו את מי שכבר היה באירוע הראשון.

אז מתי ואיפה אמרתם שזה? יום חמישי, 4.10, חוה"מ סוכות, בשעה 22:15 בסינמטק תל אביב, רח' הארבעה 5 בת"א.

כמה עולה ואיך קונים כרטיסים? כרטיס לאירוע עולה 38 ש"ח. ניתן לרכוש כרטיסים במקום, בקופת הסינמטק (03-6060800). ניתן לקנות כרטיסים גם ברשת, דרך אתר טיקטנט.

הייתי בליל הטריילרים הראשון, שווה לבוא עוד פעם? "שובו של ליל הטריילרים החיים" יהיה דומה מאוד לליל הטריילרים הראשון. הליין-אפ שונה מעט וקוצר קלות, אבל כל הלהיטים של "ליל הטריילרים החיים" יהיו כאן. לכן, אם הייתם באירוע הראשון, קחו בחשבון שמדובר פחות או יותר בשידור חוזר. אם אתם רוצים לבוא ולהינות שוב – נהדר! אבל אם פעם אחת הספיקה לכם – חכו לאירוע הבא.

אני כבר בן חמש וחצי! גם אני יכול לבוא? "ליל הטריילרים החיים" כולל קטעים מסרטים מסוגים ומינים שונים, שחלקם כוללים אלימות, עירום וביזאריות כללית. לכן הצפיה מומלצת למבוגרים בלבד.

נשמח מאוד אם תירשמו בדף האירוע בפייסבוק.

טריילרים זה אחלה, אבל אני יותר בקטע של סרטים מלאים. טרילוגיות, אם אפשר. במקרה כזה תשמחו להגיע לאירוע האחר של עין הדג באייקון TLV – מרתון טרילוגית "האביר האפל".