תעלומה בסילבר לייק
Under the Silver Lake

בחור נבון אך חסר מטרה הופך בעל כורחו לבלש חובב כאשר הוא מתחיל לחקור לעומק את היעלמותה של שכנתו.

אורך: 2:19
תאריך הפצה בארה"ב: 19/04/2019
תאריך הפצה בישראל: 06/12/2018

11 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. נדחה?

  בארה"ב הסרט בוודאות נדחה לעוד חצי שנה. שזה סימן מעורב: מצד אחד, דחייה של חצי שנה זה לא טוב. מצד שני, הדחייה שמה את הסרט באזור סרטי האוסקר – אז אולי האולפן מכוון לקמפיין אוסקרים?

  עדיין לא ברור אם ישפיע גם על ההפצה בארץ, למרות שככל הנראה שכן.

  https://news.avclub.com/a24-pushes-new-film-from-it-follows-david-robert-mitche-1826520811

  • נראה לי שנדחה

   cirbolit

   מחיפוש מהיר לא ראיתי שהוא מציג בבתי הקולנוע הסופ"ש.

   • הדחייה גם כוללת עריכה מחדש

    dv

    אז אני מניח שהוא לא יופץ בארץ לפני שהוא מוכן.

  • ושוב נדחה. הפעם לאפריל 2019.

   אני יודע שלא דיברנו על זה, אבל בין סילבר לייק לסרטי האקס-מן, לוונדר וומן – היו השנה הרבה מאוד דחיות. אולי פשוט אל תודיעו על תאריכי הפצה כל כך הרבה זמן מראש? (כן, יודע שזה לא תופס על סילבר לייק שהיה יותר צנוע בשאיפותיו)

   מניח שישפיע על הארץ, למרות שלכו תדעו. בכל מקרה, מקור: https://news.avclub.com/david-robert-mitchells-under-the-silver-lake-has-been-b-1830167450

 2. תגובה שמכילה ספוילר מאת אבי (נורטון)
  • אתה יכול לתת דוגמא לשאלות שמבחינת הסרט לא ענה עליהן?

   קסם

   ראיתי את הסרט בפעם הראשונה לפני כמה חודשים, וזו בערך הייתה דעתי – מאוד מאוד אהבתי את הסרט אבל הרגשתי שהוא נסגר עם מלא שאלות וקווי עלילה פתוחים. הספקתי מאז הצפייה הראשונה לצפות בו עוד פעמיים במסגרות כאלו ואחרות, ובכל צפייה מחדש אני מגלה יותר ויותר תשובות לשאלות ששאלתי את עצמי בפעם הראשונה.
   הסרט לדעתי בנוי בצורה חכמה שנותנת לך כצופה לפתור את התעלומות בעזרת משפטים שנאמרים כדרך אגב או דברים שנמצאים ברקע, אבל הוא לא עושה את זה בצורה מעיקה מדי ואני חושב שהוא עדיין סרט מהנה בטירוף גם אם לא שמים לב לכל פרט קטן בצפייה אחת. עכשיו אני כבר בטוח בתשובות של הסרט לכל השאלות שהיו לי.

   • תגובה שמכילה ספוילר לתעלומה בסילבר לייק מאת אלון
    • תגובה שמכילה ספוילר לתעלומה בסילבר לייק מאת קסם
     • תגובה שמכילה ספוילר לתעלומה בסילבר לייק מאת אלון
 3. נמצא הסרט הגרוע של השנה

  אורן

  אני לא מאמין שמישהו אישר דבר כזה להפקה. התסריט נראה כאילו כתב אותו מישהו מסטול ממש, פשוט חסר היגיון לחלוטין. הסצנה היחידה שאהבתי בו הייתי שהם רוקדים לצלילי what's the frequency kenneth, שכחתי כמה טוב השיר הזה.

  1
  Beetlejuice ?
 4. הסרט הזה לא יוצא לי מהראש.

  אלון

  אני לא מפסיק לחשוב עליו ולנסות להבין אותו. ראיתי השנה הרבה סרטים, אבל זה בלי ספק הכי זכיר ומסקרן מביניהם. ויש בו ללא ספק את דלפק הספריה הכי מגניב שנתקלתי בו. דיאלוגים מוזרים, אווירת פרנויה, סודות, תיאוריות קנוניה הזויות וגיבור מפוקפק מוסרית תורמים לכישוף הנפלא והסוריאליסטי שהוא הסרט הזה.

 

כתיבת תגובה

(חובה)