טריילר: בשר תותחים

הטריילר המלא לסרט הזומבים הישראלי ידרוש מכם הרבה ציונות

זה סרט זומבים ישראלי. ולכן אני בעדו באופן עקרוני. כבר פרסמתי כאן מודעת דרושים לניצבים עבורו וגם קמפיין גיוס תרומות שלו. אז אני מקווה שאין ספק שאני לא נגד הסרט. מצד שני, אני צריך להגיד מה שאני חושב, ואני לא אשקר ואומר שאהבתי את מה שלא אהבתי. אני לא אוהב את הטריילר הזה.

קודם כל, צפו ושפטו בעצמכם.

אז כן: האפקטים זולים. האפקטים זולים כי זה סרט עצמאי שנעשה בתקציב קטן. זה הגיוני ומתבקש. יש סרטים קטני תקציב שיודעים שהם קטני תקציב ויודעים מה לעשות עם זה. יש אפילו כאלה שהופכים את העליבות לקטע שלהם (אם כי אז הם מסתכנים בהפיכה ל"חתולים על סירת פדלים", וחבל). אני לא יודע איך זה עובד ב"בשר תותחים" – הסרט, אבל הטריילר כאילו לא יודע שהוא נעשה בגרוש וחצי, ומנסה למכור לנו את הסרט בתור שובר קופות הוליוודי, מה שהוא באופן ברור ומובהק ומוחלט אינו. הרעיון להכניס פריים "הסרט הזה עוד לא מדורג", שיעני מחקה את הדירוג האמריקאי הרשמי, כחלק מהטריילר עצמו, נותן לטריילר ריח של פארודית אינטרנט, וההתגאות בשלושה פרסים בפסטיבלים עלומי שם גם היא מאוד מיותרת ואפילו מעליבה. יש לי אינטרנט, קל מאוד לברר בדיוק מה הפסטיבלים האלה שווים, וקצת טקסט עם עלי זית בצדדים לא יעוור אותי ויגרום לי להתעלם מכל הטריילר שבא אחר כך.

אני עדיין מקווה שהסרט יהיה מגניב, בתור מה שהוא: סרט ז'אנר ישראלי עצמאי שצולם בתקציב קטן. רק שיעשו טובה ויפסיקו להעמיד פנים שהם משהו אחר.