טריילרי סופרבול בנוהל

הישו של מארוול הגיע.

לא היה משהו בולט במיוחד בסופרבול ששודר אתמול בלילה, אז בואו נתחיל עם "גנוב על- רגע, מוסרים לי עכשיו שהיה טיזר ל"דדפול 3". אתם ידעתם על זה משהו?

ובכן, כבר לא "דדפול 3", מהיום אמרו "דדפול ווולברין". במה שנראה כמו הסרט הכי מולטיוורסי של ה-MCU מאז "ספיידרמן: אין דרך הביתה" (והסרט הראשון של 2024 שכנראה יחצה את המיליארד דולר), היקומים של מארוול ופוקס מתנגשים. מהצד של ה-MCU יש לנו את הרמ"ז, שבאים לעצור את דדפול, כנראה בגלל כל השטויות שעשה בסוף הסרט הקודם (אם אתם לא יודעים מי אלה הרמ"ז, יש לכם כמה חודשים לצפות ב"לוקי" או בסרטון סיכום של הסדרה או לקרוא את שתי המתגלגלות של יצחק).

מהצד של פוקס, ריאן ריינולדס חוזר לגלם את דדפול ומביא איתו ליקום של מארוול את הקללות ואת הדם. יש שוט מהיר של השחקן של פיירו מסרטי "אקס-מן" הראשונים וגם דמות מסתורית בספנדקס צהוב שמגיחה בסוף. אם להאמין לדיווחים זה רק קצה הקרחון, ודדפול וחברו החדש יתקלו בהרבה פרצופים מוכרים במהלך השיטוט שלהם במולטיוורס, שבתקווה יהיה הפעם יותר מיקום מקביל אחד שבו חוצים את הכביש באדום.

רגע, קבלו ביטול, מסתבר שהסרט כבר הספיק להחליף שם שוב:


ומזאבונים לחיות אחרות, טריילר חדש ל"כוכב הקופים: ממלכה חדשה":

אני מודה שאחרי הסרט הראשון הנהדר בטרילוגיה הקודמת, השניים שבאו אחריו לא מאוד הלהיבו אותי. הסרט הזה מתרחש באותו היקום, אבל הרבה שנים אחר-כך, וגם כאן אין משהו מאוד מסקרן בינתיים. כלומר, כן, האפקטים נראים טוב, אבל משהו חסר לי. אולי אנדי סרקיס. בכל מקרה, נראה כמו אחלה בידור קיצי אבל לא משהו שאני סופר את הימים לקראתו.


אם זה לא מספיק קופים בשבילכם, הנה טיזר ל"מרשעת":

ובכן, אין פה הרבה מאוד שירה, אבל נו, זה "מרשעת", לא "וונקה", גם תינוק שנולד בשריקת הפתיחה של הסופרבול יודע שזה מחזמר. אז אם אי אפשר להסתיר את זה שזה מחזמר, נראה שהם כן מנסים לעשות "חולית" ומסתירים את העובדה שזה חלק ראשון מתוך שניים, לפחות בשם הרשמי. אז כן, זה חלק ראשון מתוך שניים, וגם מי שמכיר אפילו קצת את המחזמר יודע בדיוק איפה החלק הזה הולך להסתיים.

על כסא הבמאי יושב ג'ון מ. צ'ו (הסרט של ג'סטין ביבר, "ג'י.איי.ג'ו: סוגרים חשבון") ומול המצלמה יש לנו את אריאנה גרנדה, מישל יאו, ג'ף גולדבלום וסינתיה אריבו, שרוצה להיות הבחורה הירוקה הפופולרית החדשה אחרי זואי סלדנה.


ברוח הסופרבול, גם אנחנו עושים הפסקת פרסומות במחצית, אז לפני שתמשיכו הלאה, הנה בן אפלק ומאט דיימון מקימים להקה בפרסומת לדאנקן דונאטס:

והנה פרסומת לשירות בניית האתרים "סקוורספייס" שכוללת חייזרים וביים אותה מרטין סקורסזה. ובכן, זה צירוף מילים שלא חשבתי שאכתוב אי פעם. מה היינו עושים בלי הסופרבול?


יש חייזרים גם ב"הכפיל", כי, כך מסתבר, יש בו הכל: רומנטיקה, חדי-קרן, ריאן גוסלינג בלי חולצה, שירים של טיילור סוויפט ועוד.


הקשר היחיד שלי לסרט "טוויסטר" מ-1996 הוא שבתור ילד הייתי במתקן שמבוסס עליו בלונה פארק של יוניברסל. בכל מקרה, עשו לו סרט המשך, "טוויסטרים"(?).

למרבה הצער, זה לא סרט על גלן פאוול, דייזי אדגר-ג'ונס, אנתוני ראמוס וקירנן שיפקה משחקים בו-זמנית על כמה שטיחים שבהם צריך לשים יד שמאל על אדום ורגל ימין על כחול, אלא הם מנסים…להשמיד סופת טורנדו? אוקיי, בהצלחה עם זה. אגב, אם ציפיתם שזה סרט של רולנד אמריך או מישהו, אז לא, מביים אותו לי אייזק צ'ונג, שעשה את "מינארי". הא. בכל מקרה, נראה כיפי למדי וגם מרגיש שלא היה לנו סרט אסונות טוב בזמן האחרון. אולי כי המציאות תיפקדה כאחד.

ולסיום סיומת, פרסומת חדשה ל"גנוב על החיים" עם קריינות של ג'ון האם מראה לנו מאיפה מגיעות כל התמונות האלו שאתם מבקשים ממידג'רני ליצור. כאמור, מה היינו עושים בלי הסופרבול.