מון נייט
Moon Knight

מארק ספקטר, שכיר חרב עם הפרעת אישיות דיסוציאטיבית, מגלה תעלומה שקשורה לאלים המצריים.

תאריך הפצה בארה"ב: 30/03/2022
תאריך הפצה בישראל: 16/06/2022

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. מתחיל טוב נראה איך זה ימשיך

  ליאור עמירם

  לא רוצה יותר מדי לעשות ספויילרים, היה פרק טוב קצת לא מובן באיזה נקודת זמן אנחנו מבחינת כל הMCU ואיך זה אמור להשתלב בהמשך אבל נראה
  אגב השחקן שמשחק את מוןנייט פשוט תותח

 2. היה לי נחמד, חוץ מהמרדף שעיצבן אותי

  Zeev123

  מילא האקשן CG הרגיל של מארבל, המרדף הזה לא רק שיעמם אותי אלא גם עיצבן אותי.
  סבבה, יקר מדי להטיס את אוסקר אייזיק לאלפים בשביל ה-insert-ים שלו נוהג וצילמו את זה באולפן. לג'יימס בונד מצלמים את ה-insert-ים האלה באולפן מאז שנות השישים. אבל יכולתם לפחות לצלם את רוב המרדף על אמת, למה הכל כל כך מסריח מ-CG? זה כאב לי גם במרדף הגדול של הוקאיי, אבל פה זה היה עוד יותר מעצבן. אולי כי האפקטים פה צרמו יותר, אולי כי הבימוי בגדול כן טוב אבל האפקטים הורסים, אולי כי יש סצנה מ"גולדן איי" שממש הזכירה לי את המרדף הזה והייתה פי אלף יותר טובה, והסרט הזה כמעט בן 30. לא יודע, נדיר שאקשן לא סתם משעמם אותי אלא גורם לי לצעוק על המסך.
  מספיק קשה לי להרגיש "בתוך האקשן" עם ה-reaction shots המודבקים של אוסקר אייזיק או כל דמות ראשית אחרת, אבל אם האקשן עצמו מלהיב אני בדרך כלל עוד מצליח להתחבר. עכשיו גם המרדף עצמו כולו ממוחשב בצורה מאוד בולטת שמורידה עניין. היו דיאלוגים ב"נצחיים" שהחזיקו אותי יותר במתח.

  1
  מתן בכר ?
  • בהחלט

   כשהופיעה המשאית עם הבולי עץ חשבתי "וואו, תראו את המשאית הזאת שלגמרי נמצאת שם. אי אפשר להיות יותר שם מזה". הסיקוונס עצמו היה בסדר, אבל האפקטים בהחלט צרמו.

   3
   אדון האופל, זאב אימבר, נורבוסט ?

תגובות מקבילות

157
  תגובות נוספות בדף הביקורת של מון נייט
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)