מה נשתנה – שנת 2007

מה נשתנה הסקר הזה? שהוא עוסק ב-2007.

מה קורה פה? בהרחבה – כאן. בקצרה – סקר לגבי הסרטים הטובים ביותר של שנתונים קודמים. בוחרים 3 סרטים מתוך 30. הסקרים נמשכים שבוע.

אז הסקר של 2005 נסגר, ואין שינויים גדולים מאז העדכון שהיה ביום שני, חוץ מזה – "בתול בן 40", על חודו של קול, דחק את "מלחמת העולמות" מחוץ לעשירייה ובכך יצר עשירייה שמורכבת מ-5 סרטים חדשים ו-5 סרטים ישנים. "עיר החטאים" הצליח לעקוף את "מיליון דולר בייבי" גם הוא בקולות זעומים, ושמר על המקום השני, גם אם את הראשון גנב לו "באטמן מתחיל".

שזה יותר ממה ש"בוראט" יכול להגיד בסקר של 2006. לא שמצבו גרוע, אבל הוא נדחק למקום השלישי – הרחק מימי הזוהר שלו בזמן אמת במקום הראשון. את המקום הראשון חטף לו אחד, "הילדים של המחר", אבל גם "השתולים" עקף אותו בדרך למקום השני. מתחת ל"בוראט" יש את הכניסה הראשונה החדשה לעשירייה – "מיס סאנשיין הקטנה". אחריו "ונדטה", שהיה גם בעשירייה הקודמת. בחמישייה התחתונה, יש יותר כניסות חדשות – פרט לשודדי הקריביים 2 שירד מהמקום השני לשביעי, ולהר ברוקבק שירד מהמקום החמישי לשמיני, נכנסו "קזינו רויאל", "בריק" ו"קיס קיס בנג" אל העשירייה.

בינתיים, ב-2007, "המרדף לאושר", "3:10 ליומה", "נודל", "אמריקן גנגסטר" ו"מת לחיות 4.0" כולם מקבלים את ההודעה הכואבת שהם לא ישתתפו בסקר החוזר. במקומם יש קבוצה גלובלית – "4 חודשים, 3 שבועות ויומיים" הרומני, "שוטרים לוהטים"" הבריטי, "מכתבים מאיוו ג'ימה" הלא-ממש-אבל-בוא-נגיד-ש יפני, "עד קצה העולם" ו"היירספריי" האמריקאים.

במבט לאחור - מה הסרט הטוב ביותר של 2007?

מס' מצביעים: 510

Loading ... Loading ...

הסקר הזה יסתיים ביום חמישי הבא, בדיוק כשיעלה משהו… אחר.