דרושים לקולנוע הישראלי: רובוטים וזומבים

"אני לא מאמין, אני רובוט!" ו"בשר תותחים" מצולמים בימים אלה וזקוקים לעזרה שלכם

במשך שנים רבות הקולנוע הישראלי סבל ממחסור ברובוטים וזומבים. אבל יש מי שעובד כדי לתקן את זה. בשנים האחרונות נוצר טפטוף של סרטי ז'אנר: "כלבת" פתח את ז'אנר האימה לקולנוע הישראלי ברצינות, "מורעלים" יכול להתגאות בתואר סרט הזומבים הישראלי הראשון, ובינהם היו גם "חתולים על סירת פדלים" ו"עולם אחר" שעדיין מחכה להפצה. אבל זה לא מספיק, ושני סרטים חדשים שמופקים ממש עכשיו מנסים להביא יותר רובוטים וזומבים לארץ. ויצא שלשניהם אתם יכולים לעזור.

"בשר תותחים" הוא סרט אימה ישראלי באורך מלא שלוקח את הסכסוך הישראלי-ערבי ומכניס באמצע זומבים. את הסרט מביים איתן גפני, איש הבלוג "רוזבאד", ומשתתפים בו לירון לבו ושירה קצנלבוגן, בין השאר. ב-7.5 וב-8.5 ייערכו צילומי סצינה בחוף ראש הנקרה, שעבורה דרושים ניצבים. הרבה. גפני מבטיח מלא מלא דם, ופיצוי כספי צנוע מאוד לכל המדממים. מי שמעוניין להשתתף מוזמן לפנות במייל ל-white.beach.prod@gmail.com

"אני לא מאמין, אני רובוט!" היא קומדית מדע בדיוני בבימוי טל גולדברג וגל זלזניאק. טל גולדברג הוא, בין השאר, הבמאי של "הספריה", סרט שפורסם בעין הדג ב"אודישן", וגל זלזניאק הוא גם הצלם של "הספריה" וגם גל-Z, שאותו אולי כבר יצא לכם לפגוש בתגובות באתר. וביחד הם יצרו גם את סדרת הרשת "אוף סקרין"). עכשיו הם עושים את הסרט הראשון שלהם באורך מלא, שאני לא לגמרי בטוח על מה הוא, אבל אני חושב שזה על מישהו שמגלה שהוא רובוט, ומתקשה להאמין.

כרגיל, מדובר בהפקה עצמאית בתקציב מצומצם. גם כאן, ההפקה מחפשת ניצבים (בתמורה הם מבטיחים לכם לראות רובוטים, מכות מגניבות, אפקטים ותודה), אבל הדרישה הדחופה יותר כרגע היא למתנדבים שיתרמו כמה שיוכלו לתת מזמנם לבניית תפאורות: צביעה ובניה בגבס, במהלך אפריל ומאי. לא חייבים להיות אמנים – כל אחד יכול לעזור. המעוניינים מוזמנים ליצור קשר עם ברק בטלפון 052-5794520. עדכונים נוספים תוכלו לקבל בדף פייסבוק של הסרט.

עכשיו רק צריך סרט ישראלי על דינוזאורים, ואפשר יהיה לומר שיש לנו תעשייה כמו שצריך.