בואו לראות: סיכום 2014 עם אבי נשר וגרוט

"שומרי הגלקסיה" בהקרנה נוספת + ופאנל לסיכום השנה, עם חשיפה ראשונה של תוצאות סקר השנה של עין הדג. ועוד אירועים

בעוד ימים בודדים מסתיימת השנה הזאת, אבל אל תמהרו לשמוח – מיד לאחר מכן מתחילה עוד אחת.

את המעבר משנה קולנועית אחת לזאת שאחריה צריך לחגוג כמו שצריך, אז הנה דרך אחת: ביום חמישי, הראשון לראשון, אתם מוזמנים לסינמטק הרצליה לחגיגת סיום 2014. אנחנו הולכים להקרין את אחד הסרטים הכיפיים של השנה – כזה שגם אם ראיתם כבר, כיף לראות שוב: "שומרי הגלקסיה". בתלת-מימד. עם תרגום.
אבל זה לא הכל. לפני הסרט, אנחנו הולכים לסכם ל-2014 את הצורה. אני (היי, אני דורון) ואבי נשר, אחד הבמאים הישראליים המצליחים אי פעם ואורח קבוע בסינמטק הרצליה, נשב ונדבר – זה עם זה ועם הקהל – על הסרטים של 2014. באופן יותר ספציפי, על הסרטים שיגיעו למקומות הראשונים בסקר סרט השנה של עין הדג – שייחשפו לראשונה באירוע. נתחיל מהמקום ה-30, ונעלה במהירות עד שנגיע אל העשיריה המובילה. השנה הזאת תסוכם כמו ששום שנה לא סוכמה לפניה!

השיחה מתחילה ב-20:00; הסרט יתחיל ב-21:15. 28 ש"ח בלבד לכל החבילה. הכרטיסים כאן.

(ואם עוד לא הצבעתם והשפעתם במוקדמות סרט השנה – אז יאללה, השנה הזאת לא תימשך לנצח. הטופס כאן).


ואירועים נוספים:

אם אתם בבאר שבע, אל תשכחו להגיע ביום שני (29.1) לקוקה ברופאב, בשביל לשמוע איך להרוג את היטלר. ההרצאה על מסעות בזמן, קדימה ואחורה, בסרטים ובמציאות, בעזרת מדענים כגון מרטי מקפליי והומר סימפסון. האירוע בפייסבוק.


יודעים איפה לא הייתי מזמן? בתל אביב. ביום שישי, 9.1, בשעה 22:00 בסינמטק תל אביב, אתם מוזמנים להרצאה חדשה, שמנסה לענות על השאלה שמטרידים כה רבים מאיתנו: איך עושים סרטים (גרועים)? אם החבר'ה בהוליווד כל כך מקצועיים בכל תחום, איך זה יכול להיות שכל כך הרבה מהסרטים שיוצאים משם הם כל כך איומים? הרצאה על הדרך שעובר סרט מהרעיון והדף אל המסך, ולמה רבים הסיכויים שבדרך הוא יתחרבש לחלוטין. 40 ש"ח בהזמנה מראש; לגולשי עין הדג תינתן הזדמנות לקנות כרטיסים במקום ב-20 ש"ח. סמנו את התאריך. אזהרה: ההרצאה כוללת קטעים מ"רובוטריקים 2".


ושוב בנושא סרטי אנימציה מצוינים שלא מוקרנים באנגלית, או שהוקרנו באנגלית מעט מדי ועכשיו כבר לא, וחבל, כי זאת הדרך הנכונה לראות אותם: ב-15.1, בשעה 21:00 בסינמטק חולון "6 גיבורים" – בשפת המקור, שבה כשאומרים "!Woman Up" לא הופכים את זה ל"תהיה גברי". כרטיסים כאן.