טריילרים + טריילרים = טריילרים

עו"ד גודזילה רוכב על אופנוע באוסטרליה.

נפתח עם "The Bikeriders" (מוזמנים לזרוק לאוויר שם עברי רשמי כי עדיין אין. אני אלך על "אופנועים ונהנים").

שמעו, אני לא נגד. הטריילר משדר כיף בסגנון "החבר'ה הטובים", רק שאת הטוקסידו והקאדילק החליפו ז'קט עור והארלי דיווידסון. מעבר לכך, אני שמח לראות את ג'ף ניקולס ("לאבינג") מביים וכותב סרט באורך מלא, משהו שהוא לא עשה מאז 2016.

אבל, וייתכן שזה רק בראש שלי, קשה להתייחס ברצינות למגה-בריטים טום הארדי וג'ודי קומר עם המבטא הדי מגוחך שיש להם פה. מי יודע, אולי בסרט עצמו אתרגל. ומעבר לשני אלה גם אוסטין באטלר (הוא "אלביס"), נורמן רידוס ("המתים המהלכים" ומי שאני די בטוח נולד על אופנוע) ומייקל שאנון (משת"פ קבוע של ניקולס) גם פה, ולקאסט שכזה קשה לסרב.

1 בדצמבר באקרנים בארה"ב, בתקווה שגם אצלנו בזמן הזה.


ונמשיך עם טריילר נוסף שהוא "בהשראת אירועים אמיתיים": "The Burial" (הפעם אני מציע את השם "קוברי הדין").

אה נכון, זה החלק הזה בשנה בו אמזון רוצים להזכיר שפריים וידאו הוא גם, לפעמים, אכסניה לתוכן טוב (מה שבדרך כלל קורה כשהם מתעוררים לקראת האוסקר).

הטריילר עצמו לא רע ומבטיח דרמה משפטית איכותית, אבל לא אחת שלוקחת את עצמה ברצינות יתרה. נראה שג'יימי פוקס (רפואה שלמה איש) שולף פה את הצד האיכותי שלו כשחקן, משהו שלפעמים אני שוכח שיש לו למרות פסלון האוסקר (לא שאני מזלזל חלילה ב"דוגי סטייל" וב"ספיידרמן המופלא 2", רק שאני כן).

הסרט יעלה לאקרנים (בהפצה מצומצמת) ב-6 באוקטובר בארה"ב, ובפריים וידאו נזכה לראות אותו שבוע לאחר מכן.


וטריילר נוסף, הפעם "The Royal Hotel" (הממ… הממ… בואו נראה…. "אסון של מלון"? לא? נראה אתכם חושבים על משהו מוצלח יותר).

הבמאית קיטי גרין משתפת שנית פעולה עם כוכבת "עוזרת אישית" ג'וליה גארנר, אליה מצטרפת ג'סיקה הנוויק שאני לא יודע אם אמרתי זאת מתישהו אבל אני חושב שיש לי עליה קראש (זה בסדר, אשתי יודעת. גם לה יש קראש עליה).

אל הטריילר עצמו ניגשתי מבלי שידעתי על מה הסרט, ולאורך שני שליש ממנו לא הייתי בטוח אם זו קומדיית אינדי או סרט אימה; אבל נראה שמדובר בכלל במותחן פסיכולוגי, ועם הוגו ויבינג בתפקיד האיש המפוקפק לא נראה שאוכל לסרב לצפייה.

בארה"ב הסרט צפוי לעלות ב-6 באוקטובר ועם קצת מזל, ייתכן שגם אצלנו מתישהו.


ועוברים אל "Pain Hustlers" מבית נטפליקס (בואו נראה… אה לא רגע, כבר יש לו שם בעברית: "סוחרי הכאב". איזה מעפן. תציעו משהו חדש).

וואי, אני מתרגש. דיוויד ייטס מסוגל לביים משהו שלא קשור בהארי פוטר! לא, הסרט טרזן ההוא לא נחשב. בכל מקרה, אנא ממך, אל תשוב להוגוורטס.

לגבי הטיזר, מצד אחד אני שמח לראות את כריס אוונס נהנה מתפקיד כלשהו (כי גם ב"האיש האפור" וגם ב-"Ghosted" העיניים שלו זעקו "הצילו"). מצד שני, אין לי שמץ של מושג מה ראיתי הרגע: הרבה אנשים דיברו ממש מהר, זרקו בדיחות לא מובנות לאוויר והתחלפו בערך 500 שוטים – וכל זה בארבעים שניות? התקציר הרשמי מדבר על איזושהי חברת תרופות וקונספירציות ולא יודע מה, אבל אם גם הסרט עצמו יהיה מתיש כמו הטיזר יש מצב שאוותר על התענוג (כן, למרות אמילי בלאנט).

20 באוקטובר באקרנים בארה"ב ושבוע לאחר מכן בנטפליקס.


חודשיים אחרי שעלה לאקרנים (ביפן) אנחנו סוף סוף יודעים איך נראה הסרט החדש (ויש מצב שלא האחרון) של האיש והסיגריה, הייאו מיאזאקי:

כן, זה בהחלט נראה מעולה ואני לא יודע מה ג'יבלי ניסו פה להסתיר מאיתנו.

הסרט פתח השבוע את פסטיבל טורונטו (סרט האנימציה הראשון שזכה לכבוד הזה) והוא צפוי לצאת לאקרנים בצפון אמריקה ב-8 בדצמבר (גם באיימקס!). רק מי המפיצה שלו בשאר העולם (כולל אצלנו)? זה אנחנו עדיין לא יודעים, מאמין שנגלה בקרוב. ההימור שלי הולך על תמנון.


ונסיים בטיזר ראשון לסדרת הגודזילה החדשה מבית אפל (חלק מיקום המפלצות של וורנר ולג'נדרי) ושמשום מה אין לה את "גודזילה" בשם.

היי, גם קורט ראסל וגם הבן שלו וויאט משחקים פה (ועוד את אותה דמות רק בתקופות שונות). חמוד.

הסדרה עצמה תעלה לשידור באפל טי וי ב-17 בנובמבר, בתקופה שתהיה מלאה בגודזילה כיוון ששבועיים לפני כן, ביפן, יעלה לאקרנים "Godzilla Minus One": סרט הגודזילה היפני החדש מבית TOHO, הפעם בבימויו של טאקאשי יאמאזאקי (סמכו עלי שבכל הקשור לבלוקבאסטרים, האיש יודע מה הוא עושה). הסרט החדש (שקיבל טריילר מלא השבוע) מחזיר את המפלץ מהמעמקים לשורשיו בשנות החמישים היכן שתתרחש העלילה שלו, ולאקרנים בארה"ב הוא יעלה ב-1 בדצמבר, כלומר בזמן שהסדרה של אפל (ושאליה הוא לא קשור קאנונית) עדיין משודרת. מי אני שאתלונן? אין דבר כזה יותר מדי גודזילה (אלא אם, אתם יודעים, המפלצת הזו אמיתית ואז בהחלט יש דבר כזה יותר מדי גודזילה).