עיניים שלי
Chained

רפי "רשי" מלכה הוא קצין משטרה ותיק ומוערך שבמסגרת עבודתו מתמודד עם מצבים אלימים על בסיס יומיומי. המצב מתדרדר כששני נערים הנחשדים במכירת סמים מעלילים על רשי שהטריד אותם מינית.

אורך: 1:52
תאריך הפצה בישראל: 02/01/2020

3 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. רשי המדוכא פורש לביתו וכותב פירוש על התורה.

  טווידלדי

  (ל"ת)

  1
  אדם קלין אורון ?
 2. בסדר

  כלומר, נו, לא "בסדר". הסרט הזה הוא בערך הכל חוץ מ"בסדר" – הוא כבד, הוא "חשוב", הוא רציני, הוא עשוי היטב, הוא מצליח (תודה לאל) להבין איך פלאפונים עובדים בארץ הזאת (רינגטונים! שיחות שנכנסות לתא קולי! זה כאילו מישהו שאשכרה חי פה!) והוא בהחלט בולט.

  אבל אחרי בערך 40 דקות שהסרט נראה דוהר לכיוון אחד הוא.. עוצר. לא באמת, אבל לוקח כיוון ומדבר על מה שהוא בעצם רוצה לדבר עליו וזה נושא "חשוב" אבל חשוב זה לא תמיד.. מעניין? ההחלפה בין סרט מותח שאתה לא בטוח מה יקרה להתנגשות הרכב האיטית בעולם היא מעניינת (והגיונית בתחומי הסרט) אבל לא תמיד.. עובדת. לפחות עבורי. אז, נו, בסדר.

 3. מצוין

  רתם הדיקטטור-R

  סרט עוצמתי מאוד, ממש מטלטל לפרקים.
  מה שעובד פה לדעתי הוא העיצוב של הדמות הראשית, במשחק בלתי נתפס של ערן נעים. נעים מגלם כאן דמות שאני מעריך שכמעט כל אחד יכול למצוא בה קצת מעצמו. בפשטות- הוא מהמר. לא ברולטה או בפוקר, אלא בחייו המשפחתיים והפנימיים. בכל פעם שתוקפת את רשי צרה חדשה הוא מגיב כמו שמהמר נלהב מדי שהפסיד מגיב, ומחליט להתעלם מההתנהגות חמומת המח של עצמו, ולזרוק לקופה הימור גדול יותר, שכמובן יוריד אותו לבוץ עמוק יותר. רשי בז למצב הנוראי שלו ומנסה להראות(בעיקר למשפחה שלו,אבל גם לעצמו) שהוא עדיין שולט במצב. ממש קורע לב, ומרתיע בו זמנית, לראות איך האיש הזה מתפרק לאט לאט אל מול עינינו, כשקשה שלא לתהות איך אנחנו היינו מגיבים במקומו.
  הסרט גם דן בנושאים חברתיים בעלי חשיבות, אבל באמת שזה שולי לעומת הכניסה אל הנפש הסוערת של הגיבור.מיותר לציין שהצילום האינטימי להחריד משרת נהדר את החוויה החונקת שהסרט מעביר.
  אני לא בטוח אם אני אוהב את סצנת הסיום, אבל אפשר להתעלם ממנה אם רוצים. הסרט עובד מספיק טוב גם ככה.
  לכו לראות

תגובות מקבילות

8
  תגובות נוספות בדף הביקורת של עיניים שלי
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)