גברת מייזל המופלאה
The Marvelous Mrs. Maisel

עקרת בית משנות ה-50 מנסה להיות סטנדאפיסטית.

תאריך הפצה בארה"ב: 29/11/2017
תאריך הפצה בישראל: 29/11/2017

4 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. וואו

  Optimistic

  פשוט הסדרה הכי טובה שראיתי מזה המון זמן. לא לפספס.

 2. פנטסטי

  הסדרה הזו היא אנטיתזה ל-"מד מן" (שגם אותה אני אוהב): יש בה פס קול עליז כל 10 דקות, והרבה שמחת חיים.

  הדיאלוגים והבדיחות יוצאים מן הכלל, המשחק מדהים, משחקי המצלמה נהדרים, הסטים פנומליים והדמויות, אוי הדמויות – רק לבחור ולהתאהב. אמנם אני לא מחובבי "בנות גילמור", אבל "גברת מייזל המופלאה" היא ללא ספק אחת הסדרות הכי טובות שראיתי לאחרונה. עונה 2, בואי כבר.

  3
  SpaceBunn, לפרקונית, יובל המפוקס ?
 3. ועכשיו פרסי האמי

  אמש קטפה הסדרה שלל פסלוני אמי, ולמעשה זכתה בכל קטגוריה בה הייתה מועמדת (למעט "שחקן משנה", וחבל כי מגיע לטוני שלהוב): תסריט לקומדיה, בימוי בקומדיה, שחקנית משנה (אלכס בורסטיין), שחקנית ראשית (רייצ'ל ברוסנהאן) וכמובן, החשוב מכל – פרס סדרת הקומדיה הטובה של השנה.

  אם זה לא רמז עבה דיו למשוך צופים חדשים, אני לא יודע מה כן.

  5
  זוהר אורבך, broken, Morin, יואב, איתי שלמקוביץ ?
 4. כשוולט דיסני ושי עגנון חברו ליצור קומדיה ראויה לשמה

  דרור לבטוב

  בינינו, כל החומר הבידורי שיוצא הוא חתיכת מיחזור אחת גדולה, בית חרושת לשריפת זמן.. אותה גברת בשינוי אדרת, מכניסים סצנת סקס עם אישה יפה כדי לסגור ענין, וזהו, הנה לכם סרט.

  מייזל המופלאה היא מהיצירות הבודדות שאפשר לכנות אותם "אמנות". אילו רק יתגלגל הצופה לבתיה של וויליאמסבורג בניו יורק, הוא יבין כמה גאונות ותיחכום נשזרו בציור אורח חייהם של משפחת וייסמן ומשפחת מייזל. משפחה יהודית טיפוסית, הופעה מוקפדת בחברה, והתנהלות מגוחכת סביב הופעה זו.

  ההוויי היהודי של העיירה במזרח אירופה מזדעק מכל מילה ומכל תנועה, כל דמות מאופיינת מסגנון המחשבות וההתנהגות ועד לנעליים והפפיון. למול עינינו נוצקו דמויות אמיתיוית לחלוטין מחיי היום יום שלך ושלי, כמו שרק שי עגנון היה יודע להציג אותן. בפשטותן ובמורכבותן גם יחד, על הרקע הנעים כל כך נוסח וולט דיסני, בבחינת "יתהפך העולם, הזוג נפרד, אז מה? אחלה! סבבה!" כשגם מכשפה מפחידה יכולה להיות מוצגת כסבתא נחמדה.

  לא נותר לי אלא להודות ולברך את היוצרת הנכבדה שתמשיך לספק לנו חלונות לנפשם של בני האדם.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)