מעשייה אמריקאית
American Fiction

סאטירה על עולם הספרות האמריקאי, וספציפית על היחס שלו לשחורים.

אורך: 1:57
תאריך הפצה בישראל: 22/02/2024

8 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. ויש תאריך - ושם רשמי - בארץ

  זה גם יוצא במקביל באינטרנט בקרוב, אבל נחמד לראות שהשנה נוכל לראות את כל המועמדים לאוסקר על מסך גדול. זה אולי נשמע טריוויאלי, אבל זאת הפעם הראשונה מזה 3 שנים (קרי, מאז הקורונה) שזה המצב אחרי שנים שסרטים יצאו פה רק בסטרימינג או לחלופין – לא יצאו פה בזמן אמת ונחתו רק ב-VOD.

  1
  עידו הלמן ?
  • המפיק הוא ישראלי

   טאי

   היה באמת קצת משונה אילו הסרט לא היה יוצא להפצה פה בארץ. השמועות שהוא אולי לא ייצא לאקרנים בארץ היו לדעתי מוגזמות. מקווה שיהיו בעתיד עוד הרבה מפיקים ישראלים שיפיקו סרטים אמריקאים על החוויה האפרו-אמריקאית, ככה נוכל סוף סוף לפתור את בעיית הפצתם בארץ.
   הפחד היחיד שלי הוא שהסרט האחרון שיופץ בארץ מבין המועמדים לאוסקר, סרט השואה המסקרן "אזור העניין" שאמור לצאת בסופ"ש של האוסקרים, יידחו את יציאתו עוד קצת בשביל להוציאו ביום השואה. haven't the jewish people suffered enough וגו'.

   • מי המפיק הישראלי?

    מבין הארבעה שמועמדים לאוסקר לא זיהיתי אחד מהם.

    בנוגע לשמועות שלא יופץ – אמנם הוא יוצא לא אחרון, אבל בניגוד לסרטים האחרים הייתה דממת אלחוט לגביו מצד האולמות. זה בנוסף לעובדה ש"נשים מדברות" גם לא יצא ונראה שלמפיצים לא כזה קריטי כבר להוציא את כל הסרטים המועמדים לאוסקר, גורם לחשש סביר בסך הכל.

    • אני חושב שהנושא שלו מאוד אמריקאי

     האביר הבהיר

     האמת שאני לא כל כך בקי איך הדברים מתנהלים בארץ בתעשיות הספרים, הפרסים ובכלל, ואני באמת תוהה עד כמה הנקודות שהוא מעלה רלוונטיות לארץ (כמובן – בהתאמה לאוכלוסיות הקיימות).

    • רם ברגמן

     Nadav98

     הוא וריאן ג'ונסון מפיקים בפועל

     • הם Executive Producer

      אני לא בטוח למה אתה מתכוון כשאתה אומר "בפועל" – הם היו חברת ההפקה, אבל לא ההפצה. אני בספק שברגמן התעקש בעת חתימת החוזה על כך שהסרט יופץ דווקא בישראל.

      • חשבתי ש-executive זה אומר בפועל

       Nadav98

       (ל"ת)

תגובות מקבילות

20
  תגובות נוספות בדף הביקורת של מעשייה אמריקאית
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)