מצאנו באינטרנט 81: באופן אירוני בקולו של פפה לה פיו

משחקי מחשב, מערכונים ישנים של SNL ואפילו כמה דברים שקשורים לקולנוע.

טוב, סיימנו את עונת הסיכומים ואפשר לחזור לְמה שאני עושה הכי טוב: לכתוב חדשות ולאכול עוף, ונגמר לי העוף. וכיוון שהצטברו הרבה חדשות, חממו פופקורן (או עוף) והישענו לאחור כי זה ייקח קצת זמן.


1. נפתח עם הרימייק של "שומר הברים".

נראה גנרי, מטומטם ומהנה ביותר, ואם המתאגרף קונור מקגרגור (שמשתתף בסרט) יודע לשחק, אז אני יודע להתאגרף.

אבל הסיפור היותר מעניין עם הסרט הוא הדרמות שמאחורי הקלעים: הבמאי דאג לימן ממש לא אוהב את העובדה שהסרט יוצא ישירות לסטרימינג (באמזון, 21 במרץ), וזה מספיק לו כדי לכתוב על זה בעצמו מאמר בדדליין, שם הוא מודיע כי יחרים את הפרימיירה בפסטיבל SXSW בתחילת מרץ, וכל זה כחודשיים אחרי שהסרט הוקרן לג'ף בזוס ביאכטה שלו במטרה לשכנע את המיליארדר להפיץ את הסרט בבתי הקולנוע. עכשיו נשאר רק שלימן יקח את עצמו בידיים ויזמין את בזוס לקרב מכות שבו אם הוא מנצח מקרינים את הסרט שלו בקולנוע.


2. נישאר רגע בגזרת ג'ייק ג'ילנהול ודיווחים אודות דברים מוזרים שקורים עם סרטים שלו מאחורי הקלעים.

סיפור ש(כך נטען) שקרה: הבמאי והתסריטאי הצרפתי תומאס בידגאין (שכתב את "#מאהב_צרפתי" ו"אייפל") אמור היה לביים סרט בשם "Suddenly", הסרט דובר האנגלית הראשון בארסנל שלו (ארסנל מאוד דל, יש לציין), סרט אודות בני זוג שמערכת היחסים שלהם עומדת למבחן לאחר שנקלעו השניים לאי בודד. ונסה קירבי וג'ייק ג'ילנהול לוהקו לפרויקט, אלא שבתוך ארבעה ימים בלבד – כך לדברי הבמאי – ההפקה התמסמסה בגלל דרישות מוגזמות של ג'ילנהול.

מלבד שינויים בתסריט שאותם דרש הכוכב מבידגאין וגם מהתסריטאי השותף, נטען שג'ילנהול דרש לנהוג במכונית שאינה "בצבע אדום או לבן", ושביום הצילומים הראשון ג'ילנהול וקירבי קראו את התסריט באופן אירוני בקולו של פפה לה פיו (ומשום מה, הדבר הבא שנעשה זה לא ליצור את הסרט בדיוק ככה). עוד סיפר בידגאין שבאחד מהימים ג'ילנהול פשט את בגדיו מול הצוות ונכנס למים הקפואים של איסלנד (שם צולם הסרט) בעודו אומר "כשאני רואה ים, אני שוחה בים".

לבסוף, לאחר דרישות נוספות לשינויים בתסריט ולאחר שג'ילנהול דרש מאנשי הפקה לישון במכוניות שלהם (לא נטען באיזה צבע היו המכוניות) בשל חשש להידבק מקורונה, בידגאין עשה את המקבילה ההוליוודית של לצעוק "זהו, אין משחק!" ולקחת את הכדור הביתה.

בכל אופן, לאחר אותם דיווחים הגיעו הכחשות פורמליות, אם כי בידגאין כן אמר שההפקה עם ג'ילנהול אכן לא יצאה לפועל בגלל "חילוקי דעות". ולגבי הסרט עצמו, חדשות טובות: הוא יצא בשנה שעברה, בצרפתית, תחת השם "Soudain Seuls" בכיכובם של מלאני ת'יארי וז'יל ללוש (ויש גם טריילר אם זה מעניין אתכם. הם לא מדברים במבטא של פפה לה פיו).


3. ולפני שנמשיך, אתנחתא עם מערכון ישן אך נהדר של SNL עם כריס פארלי המנוח ומייק מאיירס (בתפקיד שאני לא בטוח שהיה עובר היום בשתיקה). אמריקאי בשעשועון יפני.


4. טוב רגע אני מעביר רגע את השרביט ליהונתן בזמן שאני הולך לחמם עוף.

פורום מבקרי הקולנוע בישראל, שבו חברים אני ונעמה, בחר גם השנה את הזוכים שלו, למרות המלחמה וכל זה. "7 ברכות" זכה בפרס הסרט, השחקנית, והבימוי ואילו "העיר הזאת" זכה בפרס התסריט והתגלית. "הדרך לאילת" קטף את פרס השחקן, "מותו של הקולנוע ושל אבא שלי גם" את פרס ההישג האמנותי, "חידת שושני" ו"הרף התחתון ביותר" חלקו את פרס הסרט התיעודי ובפרס הסרט הבינלאומי זכה "רוחות אינישרין". אני מתנצל בפני הפורום אם אני קצת רץ על זה ולא נותן לבחירות את מקומן הראוי והמורחב – פשוט השנה לראשונה ההשתתפות שלי הייתה קצת קטועה בשל, נו, המלחמה וכל זה. עוד דבר שקרה בפורום זה שהוא החליף יו"רים מנעמה ואנוכי לפבלו אוטין ויעל שוב. נאחל להם בהצלחה ושבתקופה שלהם יהיו פחות מגפות ומלחמות, כי זה היה פחות כיף. בכל מקרה את הבחירות של הפורום – השנה ומאז היווסדו – אפשר לראות כאן, בעמוד מיוחד באתר.


5. רם תכף חוזר, אני שומע אותו רץ לעצור את המיקרוגל לפני שהוא יגיע ל-0 ויצפצף. אז בכל מקרה, אם כל רשימות סוף השנה לא הספיקו לכם בשביל לצעוק על המסך "איך מפרץ ההרפתקאות 2 רק מקום 19?!", אז מגזין רולינג סטון פה כדי לענות על הצורך לצעוק על מסכים עם רשימת "150 סרטי המד"ב הטובים ביותר". המקום הראשון די בלתי נמנע, אבל יש כמה בחירות "נו באמת" ראויות לחלוטין לשמן כמו "מתחת לעור" במקום שישי או "רכבת הקרח" במקום 23 (אני מת על הסרט הזה, ובכל זאת) לצד כמה בחירות כיפיות כמו "גברים בחלל" במקום 11.


6. חזרתי, החמצתי משהו? מישהו רוצה עוף?

על כל פנים, טריילר לסרטו החדש של גאי ריצ'י: "המשרד ללוחמה לא ג'נטלמנית" שעוסק בקבוצה מיוחדת בראשות הנרי קאוויל שנשלחת לחשוף סודות של גרמנים, להרוג גרמנים ולעשות את הדבר המוזר הזה עם הלשון.

כמו כן, אני יודע שהטריילר נשען חזק מאוד על הקטע של "מבוסס על סיפור אמיתי" אבל בחייאת רבאק, אני בספק אם מי שזה לא יהיה שהנרי קאוויל מבוסס עליו באמת צחק מבדיחה של קצין גרמני מול הפרצוף שלו ואז טבח בו ובעמיתיו כשהוא עם הלשון בחוץ כדי להראות כמה מטורף, גבולי ועל הקצה הוא.


7. בכל אופן ליהוקים חדשים לעונה השנייה של "האחרונים מבינינו": קייטלין דיוור לוהקה לתפקיד אבי בעונה השנייה. רגע רגע רגע, אולי כדאי שאנקד כדי שלא תחשבו חלילה שהיא תגלם מוכר בפיצוצייה. דיוור תגלם דמות בשם אֵבִּי שהיא, בלי ספוילרים, חשובה מאוד והליהוק הזה משעשע כי בזמנו, עוד לפני שידענו על הליהוק של בלה רמזי, דיוור הייתה דרימקאסטינג לתפקיד של אלי. נוסף על כך, איזבלה מרסד תצטרף לסדרה בתפקיד דינה שהיא, בלי ספוילרים למשחק, חשובה. לא מאוד חשובה, אבל די חשובה. ואליה מצטרף שחקן "עצבים" יאנג מזינו בתפקיד ג'סי שהוא, בלי ספויילרים, לא כזה חשוב.

כמו כן, הסדרה מנצלת את הצילומים בטורונטו ומלהקת שחקנית קנדית ידועה: קתרין אוהרה ("שיט'ס קריק") שצפויה להצטרף לסדרה בתפקיד עלום. כמו כן, אני מחבב את הסיבה שבגינה אוהרה הצטרפה: "הבן שלי הוא מעצב תלבושות בסדרה," כך שיתפה. איזה חמודים.


8. ואפרופו "האחרונים מבינינו": ניל דרוקמן, נשיא סטודיו המשחקים המוערך Naughty Dog ומי שכתב וביים את שני משחקי The Last of Us ומעורב גם בסדרה עצמה ככותב ובמאי, יתארח בפאנל דיגיטלי של מכללת שנקר ובצלאל, היום בשעה 19:00, פאנל שיהיה פתוח לציבור הרחב בזום דרך הקישור הזה.

ואין צורך לתרגל את האנגלית שלכם: דרוקמן נולד בתל אביב וגדל בהתנחלות בית אריה לפני שעבר לארה"ב לעשות היסטוריה, ואת העברית שלו הוא לא שכח. אני אומנם מתכנן בעצמי להשתתף בזום אבל אם לא יזדמן לי, שמישהו מכם יזרוק את הרעיון לכך שבמשחק הבא קליקרים יתאחדו כמו דבק ויצרו מגה-קליקר בגודל של גודזילה. תודה.


9. ואם כבר משחקי וידאו: בריאן קוקס ("יורשים") מתקצר את עלילת כל משחקי "טקן" הקודמים לכבוד יציאתו של הכותר השמיני.

אבל מה הסיפור עם גון? למה על זה אתה לא מדבר?


10. חושבים שזה השם הכי ביזארי בפוסט הזה שנקשר איכשהו במשחקי וידאו? חשבו שוב: הבמאי ג'ורג' מילר ("כביש הזעם") ישתתף – כן, ישתתף – במשחק "Death Stranding 2" של המאסטר הידאו קוג'ימה. וכמו כל טריילר של קוג'ימה, גם האחד הזה מוזר ומגניב (ספוילר: יש פה גיטרה חשמלית שמוציאה ברקים. אולי אחות של הגיטרה יורקת האש מ"כביש הזעם").

וזו לא הפעם הראשונה שבמאי מפורסם משתתף בסדרת המשחקים הזו. במשחק הקודם היה זה גיירמו דל טורו ששיחק תפקיד, מה שאומר שגם במשחק השלישי נראה במאי מפורסם כלשהו. השאלה היא מי? הכסף שלי הולך על אבי ביטר.


11. הכינו ממחטות, טריילר ל"יום שלישי" בכיכובה של ג'וליה לואי-דרייפוס בתור אימא לנערה עם מחלה סופנית ושאותן מבקר המוות, שלובש צורה של תוכי מקאו.

מרגש והכול אבל למה הבת שלה אירית?


12. והיום בפינתנו "עוד הכרזה שקשורה במלחמת הכוכבים ואני כבר מתקשה לעקוב": "המנדלוריאן" חוזר, אבל לא לעונה רביעית (שלא ברור כרגע מה המעמד שלה), אלא למסך הגדול. יוצר הסדרה ג'ון פאברו (במאי "זאתורה: הרפתקאה בחלל", פיט בן הזוג של מוניקה מ"חברים") יביים את הסרט ששמו ברחבי העולם הוא "המנדלוריאן וגרוגו" אבל בישראל כמובן שהמפיצים יקראו לו "המנדלוריאן וחנן", אלא מה.

ואם הידיעה הייתה מגיעה אחרי העונה השנייה הייתי מתרגש, אבל אחרי העונה השלישית אני כבר לא בטוח עד כמה יצא מזה משהו טוב – במיוחד כשצריך לקחת בחשבון שהסרט יצטרך להיות במקביל נגיש למי שלא ראה את הסדרה וגם סרט שירַצֶה את כל המעריצים.


13. בכתבה על סרטי חורף 2024 כתבתי שאני מאוד מתרגש לקראת "ריקי סטאניקי" (סרט ובו שלושה חברי ילדוּת שוכרים אדם שיעמיד פנים שהוא חבר שהם המציאו).

ובכן, עכשיו קצת פחות.


14. מילי אלקוק – הלא היא ראינירה הצעירה (והטובה יותר) מהעונה הראשונה והלא-כזו-משהו של "בית הדרקון" – לוהקה לתפקיד סופרגירל באתחול המסתמן של ג'יימס גאן ליקום DC, בעודה מביסה בדרכה לתפקיד את אמיליה ג'ונס ("CODA") ומג דונלי (שמדבבת בימים אלה את סופרגירל בסרטי האנימציה של DC).

ממה שידוע כרגע, אלקוק תגיח קודם בפרויקט DC שהוא לא הסרט בכיכובה ("סופרגירל: אשת העתיד"), סרט שעדיין אין לו במאי (אבל כן יש לו תסריטאית: אנה נוגווירה, שגילמה את אליזה מ"המילטון" עוד ב-2013 בטרם התפקיד נהיה מזוהה עם פיליפה סו), ואם אני צריך לנחש הופעת הבכורה שלה תהיה ב"סופרמן: מורשת".

ואני מבין שהיקום החדש של DC כשמו כן הוא – חדש, ולכן חייבים ללהק פרצופים אחרים. אבל סשה קאייה עשתה עבודה נהדרת בתפקיד קארה-זור אל בסרט של "הפלאש" וחבל שההופעה שלה מסתכמת רק בסרט האחד ההוא.


15. רגע, אתנחתא: דקה וחצי של בינגו (מ"בלואי") רוקדת.


16. דמיאן שאזל, בעבר אחת ההבטחות הגדולות של הוליווד וכיום מגלומן הוליוודי טיפוסי, כתב סרט מחזמר חדש. אבל הנה הטוויסט: הוא לא יביים אותו (ומי יודע, אולי זה לטובה), אלא הבמאי יהיה… מת'יו ווהן? רגע שנייה אני חוזר בי, שום דבר פה לא לטובה. שאזל תחזור מה נראה לך שאתה עושה?

בכל אופן לא מדובר בהכרזה רשמית, אלא בהערת אגב שווהן סיפר בראיון מקיף עבור דדליין, כך שאולי הפרויקט הזה בכלל לא יצא לפועל או שבסוף שאזל יתעשת.


17. לפול תומאס אנדרסון סרט חדש ויככבו בו לאונרדו דיקפריו, שון פן, אלנה חיים ורג'ינה הול. למעשה יש כבר צילומים של דיקפריו מהסט, ובהם הוא נראה כמו אחד ההומלסים במעבר החציה שמול קניון עזריאלי שתעשו הכול כדי לא ליצור איתם בטעות קשר עין.

ועל מה הסרט? אף אחד לא יודע, אם כי יש השערות רבות שמדובר בעיבוד לספר נוסף של תומאס פינצ'ון (אותו אנדרסון כבר עיבד עם "מידות רעות") – "Vineland". אולפני וורנר ניסו להסתיר את הפקת הסרט במשך חודשים, אלא שהתקציב הלא שגרתי שלו (עבור סרט של פת"א), 100 מיליון דולר, סובב לא מעט ראשים, וזאת משום שהסרט הרווחי ביותר של אנדרסון עד כה בקריירה הרוויח בסך הכול 75 מיליון דולר בקופות ("זה ייגמר בדם"). הסרט הקודם שלו, "ליקריץ פיצה" שעלה 40 מיליון דולר "בלבד" להפיק (התקציב הכי גבוה של פת"א עד כה), סיים את הגיחה הקולנועית שלו עם 33 מיליון דולר בקופות (אם כי, להגנתו, יצא בתקופת הקורונה). אז מדוע ההימור המסוכן והפתאומי הזה, בעיקר כשזה מגיע מחברה כמו וורנר שמבטלת סרטים בגלל שיקולי מס? לא ברור וקצת מסריח, חייב להודות.

ולא שזה מפתיע במיוחד בהתחשב בשחקן הראשי של הסרט. הסרט הכי "זול" שדיקפריו כיכב בו בעשור וקצת האחרונים הוא "אל תסתכלו למעלה" עם 75 מיליון דולר עלובים, כשהרוב המוחלט של הפרויקטים מעל 100 ו-200 מיליון דולר. ועוד אחרי כל זה, נותנים לו להסתובב על הסט עם בגדים של הומלס. הייתם מאמינים?


18. מחפשים לעשות סדר בכל שירותי הסטרימינג (והכתבה שלי מ-2020 כבר לא רלוונטית מספיק)? היוטיובר videogamedunkey עושה סדר (ספוילר: הוא לא באמת עושה סדר).


19. היישר מההצלחה שלה ב"רוצחי פרח הירח", לילי גלדסטון מצטרפת לסרט חדש: "משטרת הזכרונות", על פי ספר מד"ב שכתבה יוקו אוגאווה בשנות התשעים (ושהיה מועמד ב-2020 לפרס בוקר הבין-לאומי). את התסריט לסרט כותב צ'ארלי קאופמן שנראה כי מעדיף בשנים האחרונות להתמקד בכתיבה, ואת הסרט תביים ריד מורנו (מי שביימה את שלושת הפרקים הראשונים והמוצלחים מאוד של "סיפורה של שפחה"). כמו כן, גלדסטון סוג-של מתאחדת פה עם במאי "רוצחי פרח הירח" מרטין סקורסזה שנמנה עם מפיקי הסרט.

עלילת הספר המאוד אורווליאני מתרחשת באי עלום אשר מרבית תושביו נתונים לאמנזיה כפויה: הם עוברים במכוון תהליך שגורם להם לשכוח אנשים אחרים, חפצים ואפילו פעולות בסיסיות – וכל זאת בחסות ארגון מסתורי בשם "משטרת הזכרונות". אולם סופרת מנסה להחביא מפני הרשויות את העורך שלה, אדם שהזכרונות שלו עדיין שמורים כפי שהם, בעוד הוא עצמו מעודד אותה להמשיך ולכתוב. בהחלט ניכר מדוע הבמאית של "סיפורה של שפחה" נרתמה לפרויקט.


20. נפרדנו לאחרונה משני שחקנים מוערכים. הראשון הוא טום וילקינסון הבריטי שהלך לעולמו בגיל 75. וילקינסון ידוע בזכות תפקידיו הדרמטיים הרבים, ובהם בנג'מין פרנקלין במיני סדרה המוערכת "ג'ון אדמס" של HBO, והוא היה מועמד לאוסקר פעמיים על הסרטים "בחדר המיטות" (שחקן ראשי) ו"מייקל קלייטון" (שחקן משנה).

כמו כן, התבשרנו כי קארל וות'רס הלך לעולמו בגיל 76. התפקיד האייקוני ביותר של וות'רס היה של אפולו קריד בסרטי "רוקי" הראשונים (בהתחלה כיריבו הגדול של בלבואה ובהמשך המאמן שלו וחברו הקרוב) ושל דילון מ"הטורף" המקורי לצד ארנולד שוורצנגר. כמו כן, הוא מאמן המשחק של טוביאס פיונקה מ"משפחה בהפרעה".

בשנים האחרונות וות'רס חווה רנסנס בקרב מעריצים חדשים בזכות התפקיד שלו כגריף קארה ב"המנדלוריאן" (והוא אף ביים בה שני פרקים), ויהיה עצוב לראות את הסרט המתקרב של "המנדלוריאן" ללא נוכחותו (כלומר, יהיה עצוב לראות את הסרט הזה בלי קשר. אבל בעיקר ללא נוכחותו).


21. תעשיית האנימה היא עבדוּת מודרנית ולא עבודת חלומות, רק שאת זה אנחנו יודעים. אבל עד כמה באמת גרוע המצב ומהן הסיבות הציניות להחריד שבגינן אנימטורים ואפילו אנשי הפקה מקבלים גרושים (גם על סדרות מצליחות כלכלית)? ובכן, כדי להבין את הסיטואציה הסבוכה והדי דפוקה הזו, הסרט הקצר הבא בערוץ היוטיוב HitReg יעשה לכם סדר ויגרום לכם לרצות ולתלוש כמה שיערות.


22. בזמן שהוא רב עם גרושתו על כרם ענבים, בראד פיט צפוי לשחק בסרטו הבא (והאחרון?) של קוונטין טרנטינו, ההוא על מבקרת קולנוע בסבנטיז. נכון לעכשיו זה הליהוק היחיד שאנחנו יודעים לגבי הסרט הזה, אחרי שלא ברור אם פול וולטר האוזר באמת בסרט או לא. בהתחשב בהיסטוריה של פיט אצל טרנטינו, אפשר כבר להתחיל לנחש את מי הוא יהרוג בסרט הזה: אופנוענים? אנשים שאוהבים את "הסנדק"? סוכני קג"ב?


23. אתנחתא עם ג'ון מולייני ב-Governors Awards שיורד בין היתר על ברדלי קופר, מל ברוקס, אל פצ'ינו, אנג'לה באסט, מארוול ובעיקר על עצמו.


24. סרט חדש של האנימטור המוערך דון הרצפלד בדרך, "ME" קוראים לו, ויש לו מפיק לא צפוי: ארי אסטר ("מידסומר").

אומנם זה לא זכה לאישור רשמי, אך לשמועות על כך הגיב הרצפלד בטוויטר עם האמוג'י 🤐 ואמוג'י בלי שום טקסט שנלווה אליו תופס יותר מאישור נוטריוני, כך שאכן השת"פ יוצא לפועל. בכל אופן, מאז 2020 הרצפלד לא הוציא לאור סרט חדש (אז זה היה השלישי בטרילוגיית "World of Tomorrow") כך שעם אסטר או בלי, מעניין לראות על מה הוא עבד בשנים האחרונות.


25. בדרך כלל כאשר שחקן, בעיקר אחד שמזוהה עם דרמות, מחליט לעבור לעמדת הבימוי, הציפייה היא לרוב שהוא ילך על "בטוח". "איש הקוף" – שאותו ביים דייב פאטל, כתב וביים דייב פאטל ומשתתף בו דייב פאטל – נראה כמו הכול חוץ מסרט "בטוח", ואני אומר זאת לחיוב. אני לא יודע אם הסרט עצמו יעמוד בהבטחות אבל יש סיכוי שניצב בפנינו סרט האקשן המטורף של השנה. כן, אני יודע ש"פיוריוסה" צפוי לצאת אוטוטו אבל צפו בטריילר ותגידו לי שאני טועה.

קדימה, באמת, נראה אתכם אומרים לי את זה.


26. אחרי שגילו כי למרות הכול, הם לא יכולים אחד בלי השני, האחים כהן מתאחדים לסרט חדש שצפוי להיות "סרט אימה מדמם מאוד" (אני יודע שזה לא יקרה, אבל אני מקווה ש"סרט אימה מדמם מאוד" יהיה השם של הסרט). עוד סיפרו השניים כי מדובר בסרט אימה טהור ומי שנהנה מ"רציחות פשוטות" צפוי ליהנות מאוד. וואלה, כן. תודה. בבקשה. עכשיו אם אפשר.


27. טים ברטון יביים את "Attack Of The Fifty Foot Woman", וכיוון שאנחנו במדינה שבה לא מודדים גובה לפי רגליים, מדובר ב-15 מטר. הסרט הוא עיבוד מחדש לקלאסיקת המד"ב דלת התקציב מ-1958 ובה לאחר תקרית עם חוצנים, אישה הופכת לענקית וחייה האישיים מסתבכים בעקבות כך (לפחות יש לה תירוץ מעכשיו לא להגיע לאירועים משפחתיים). הסופרת והתסריטאית גיליאן פלין ("נעלמת") כותבת את התסריט של הסרט החדש.


28. "28 שנים אחרי" קורה, ולא סתם קורה, אלא עם הבמאי המקורי דני בויל והתסריטאי המקורי אלכס גרלנד, ואני מאוד מקווה שהוא עדיין זוכר איך עושים כיף כי בשנים האחרונות זה לא נראה ככה.

הפרויקט מוצע למפיצות בימים אלו ממש, ויש גם דיבורים על כך שהוא יהיה הראשון בטרילוגיה (ולא לגמרי ברור האם תחת השמות "28 עשורים אחרי" ו"28 מאות אחרי". וחוץ מזה, למה הם דילגו על "28 חודשים"?).


29. ולסיום, אתם מוזמנים לנבור בערוץ יוטיוב שאינו פעיל כבר 13 שנים, Derrick Comedy, שמורכב משלושה חברי קולג': דומיניק דיקרס, די.סי פירסון ואיזה אחד, דונלד גלובר שמו. אני צופה לו עתיד מזהיר. ובאמת שיש להם כמה סרטונים עם הומור שנדיר לראות בימינו, בטח ובטח שביוטיוב. אני ממליץ בחום על "הגנה עצמית", "איבוד זיכרון" (אזהרת NSFW), "ילד האורגן", "תחרות האיות" והאחד שאותי אישית הכי הצחיק ושבמפתיע יצא לפני שנתיים לפני "חטופה" (וכן אני יודע שזו בעיקר פרודיה על "24". אבל עדיין): "בנות".