בארי
Barry

נחת אמריקאי לשעבר הלוקה בהלם קרב ועובד כמתנקש מגיע ללוס אנג'לס על מנת להתנקש בחייו של מישהו, אך מוצא עצמו מצטרף לבית ספר למשחק ומִתְיַדֵּד עם קבוצת סטודנטים השואפים להצליח על במות התיאטרון.

תאריך הפצה בארה"ב: 25/03/2018
תאריך הפצה בישראל: 27/03/2018

15 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. עוד מופת מבית HBO

  "בארי" מצטיינת בשתי גזרות: קומדיה ודרמה. אה ואקשן. אוקי אז שלוש גזרות.

  היידר הוא בארי, מתנקש בודד שלא מביע קשת רחבה במיוחד של רגשות, ולמרות זאת נכנס (בגלל בת) לסצנת המשחק ב-LA שם הוא מוקף בחבורת צעירים החיים בבועה. בד בבד הוא מסתבך עם המאפיה הצ'צ'נית – גם היא מורכבת מחבורת ווירדוז, אבל ווירדוז מסוכנים (אחד מהם הוא מארק איווניר מיודענו בתפקיד נהדר). בארי מעוניין לעזוב את עולם הפשע אבל לעולם הפשע תכניות אחרות.

  שווה לציין את: הנרי ווינקלר, לדעתי בתפקיד הקומי המוצלח ביותר שלו אי פעם (אפילו יותר מ-"משפחה בהפרעה"); אנת'וני קאריגן כמאפיונר הצ'צ'ני הכי מקסים על המסך; פאולה ניוסום כבלשית היחידה עם שכל בגרסה הקליפורנית לברוקלין תשע-תשע, ושרה גולדברג כמושא אהבתו של ברי ואישיות שלא משעמם איתה. אף פעם.

  הסדרה מצחיקה כמו שהיא מרגשת, והפרקים בני חצי השעה מרגישים קצרים יותר כי הזמן פשוט טס. לקראת סופה היא אף נכנסת למחוזות "שובר שורות" וקצת "דקסטר" (בעונותיה הטובות) כשהיא מביאה למסך הקטן מלחמת כנופיות וסצנות ירי מהשורה הראשונה. פשוט תענוג.

  לא יודע מה מתכננים לעונה שנייה, לדעתי סיום העונה אופטימלי גם כסיום סדרה. ובכל זאת, "בארי" מומלצת לכל מי שאוהב טלוויזיה טובה.

  7
  lazarobbie, נמרוד, יויול, yohai, esh, מילה כשרה, R23 ?
 2. וואו

  עד כה "בארי" נהדרת, אבל פרק 5 של עונה 2 ("ronny/lily"), אותו ביל היידר ביים, זו כבר חיה אחרת; אני לא זוכר מתי צחקתי כל-כך מפרק טלוויזיה (וגם הייתי במתח לכל אורכו). שמישהו ימטיר על הסדרה פסלונים.

  7
  Zeev123, יויול, maayanzil, אידן (ברווז גומי), Iter Impius, esh, הפונז ?
 3. תגובה שמכילה ספוילר לשתי העונות הראשונות מאת אדון האופל
  • תגובה שמכילה ספוילר מאת נמרוד
   • תגובה שמכילה ספוילר מאת שלמקו GRAS
    • תגובה שמכילה ספוילר מאת נמרוד
     • בדיוק.

      שלמקו GRAS

      ההגיון הסיפורי הוא שאפילו הוא חסר כל משמעות לעומת בארי.

      כלומר, בהתחלה נראה שההגיון הסיפורי שלו הוא להיות המחליף של בארי. אבל בארי לא צריך מחליף. בארי צריך להיות הבלתי מנוצח, חייל על שהיחיד שיכול להילחם בו הוא הוא עצמו. אין אף אחד חיצוני שיכול לנצח את בארי, רק בארי עצמו.

      1
      מילה כשרה ?
     • תגובה שמכילה ספוילר לעונה 2 פרק אחרון מאת מישי
   • תגובה שמכילה ספוילר מאת אדון האופל
    • תגובה שמכילה ספוילר מאת אדון האופל
     • תגובה שמכילה ספוילר מאת הפונז
 4. תגובה שמכילה ספוילר לבארי עונה 2 מאת esh
  • בוליביה, טאקוונדו

   מישי

   (ל"ת)

 5. תגובה שמכילה ספוילר לעונה 2 מאת יואב
 6. סדרה מעולה ממש

  ג'אמבו

  בניית עלילה מעוררת השתאות, שחקנים מדהימים, שילוב שנראה בהתחלה בלתי אפשרי בין קומדיה מטורפת לדרמה אפלה. אדיר בקיצור, ועונה 2 עוד יותר טובה מהראשונה.

  1
  מילה כשרה ?
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)