אנטמן והצרעה: קוונטומאניה
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

קוואנטום של נמלה.

סרט מס' 3 בסדרת אנטמן
תאריך הפצה בארה"ב: 17/02/2023
תאריך הפצה בישראל: 16/02/2023

64 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. טריילר ראשון

  יצחק בארי

  https://www.youtube.com/watch?v=ZlNFpri-Y40

  זה נראה נחמד, אבל לא מאד מפתיע. והקטע שממלכת הקוונטים היא פשוט… ממלכה שלמה ולא סתם איזה ממד מאד משונה ומלחיץ כמו שהיה נראה בהצצה אליו בסרט הקודם? אני לא יודע מה אני חושב על זה.

  בפייסבוק רם העלה גם נקודה מצויינת: הקטע של אנטמן זה שהוא קטן יותר מכולם. מה מיוחד בו בממלכה שבה כולם קטנים?

  1
  רם קיץ ?
  • ממד הקוונטים הוא מקום ענק בטירוף ואנחנו ראינו רק פירור ממנו

   אחד

   מאוד הגיוני שבאיזורים מסויימים של ממד הקוונטים יש את מה שרואים בטריילר ובאיזורים אחרים אין כלום כמו שראינו באנטמן והצרעה.
   למען האמת, כביצת פסחא, מארוול כבר הכניסו לרגע אחד ערים שכאלה בממד הקוונטים (6:21 בסרטון הזה).
   כך שמבחינתי זה לגמרי מסתדר עם ההיגיון.

   • תגובה שמכילה ספוילר להנצחיים ואולי ספוילר קלוש מאוד לאנטמן 3 מאת אנדי דופריין
 2. אני לא מאמין שאני שואל את זה

  UriK

  אבל האם ספיידרמן לא נמחק מהזכרון של כולם?

  • תגובה שמכילה ספוילר לאין דרך הביתה מאת יצחק בארי
  • תגובה שמכילה ספוילר לספיידרמן מאת אבי3
 3. יש שמה דמות בטריילר שממש דומה לסקיי משילד (:

  (ל"ת)

 4. הגנריות נוטפת.

  רנדל

  הממלכה הקוואנטית נראית בדיוק כמו החלל של שומרי הגלקסיה,עוד מאותו דבר. נראה סרט ילדים פשוט. וחאלס למכור לנו עוד סרט עם שיר נוסטלגי, היה צפוי שמתישהו ירכבו על גל אלטון גון הנוכחי ( שבכלל אני מחשיב את דואה ליפה לאחראית).

  5
  אדון האופל, זאב אימבר, , מתן בכר, R23 ?
 5. הדבר הכי מפתיע פה שזאת הטרילוגיה היחידה ב-MCU.

  Beetlejuice

  הסרט הראשון מוביל לשני, והשני לשלישי מבחינה תמטית.
  מתרחשים הרבה דברים בין לבין בסרטים הקבוצתיים אבל ללא השלכות מרחיקות לכת על משפחת פים וסקוט. זה לא כמו ת׳ור או איירון מן שהם יותר אפיזודיים או פשוט חלק קטן מארק שנפרש על פני לא מעט סרטים. סקוט היה בעיקר קישוט בקבוצתיים, וזה מחזק לדעתי את הסרטים האלה.

  מעבר לזה… אני מת על הקלילות והכיף באנט מן אבל זה לצערי לא נראה מלהיב בשום צורה.

  • אולי קשור לכך

   שזאת טרילוגיה עם אותו הבמאי, דבר נדיר ב-MCU (בינתיים רק "ספיידרמן", בקרוב יצטרפו "אנטמן" ו"שומרי הגלקסיה").

   אבל כן, לא מלהיב בעליל. כמו כן, טיימינג מצער להכניס את ביל מארי ליקום הזה. הדבר הכי מוצלח שיצא מהטריילר זה ההשוואות ל"ספיי קידס 3". האם צפוי לנו קמיאו של אלייז'ה ווד?

 6. סוף סוף יש לי סרט מארוול שאני ממש יכול לצפות לו בנשימה עצורה

  אחד

  ראיתי כבר את הטריילר לפני כמה חודשים באיכות מזעזעת בסרטון שמישהו צילם בקומיקון (או שזה היה ב-D23? אני כבר לא זוכר), ולמרות שקשה היה להבין הרבה זה היה נראה מרהיב ורק חיכיתי לצפות בטריילר כמו שצריך.
  ועכשיו אני שמח לגלות שזה באמת נראה נהדר בטירוף, יותר מכל סרטי מארוול האחרונים (לרבות הפנתר השחור 2).
  אני באופן כללי מעריץ של אנטמן. הודות להופעה המצויינת של פול ראד, אנטמן הוא לדעתי גיבור העל החביב ביותר במארוול. אם יש מישהו במארוול שהייתי רוצה להתחבר אליו אם הייתי חי ביקום של מארוול – זה הוא.
  לכן מבחינתי עצם העובדה שדווקא סרט של אנטמן, מכולם, הולך להפגיש אותנו עם הנבל הראשי של הסאגה (ולא, ב״לוקי״ זה לא היה הוא ממש. האיש שראינו בלוקי מת בסוף העונה. מי שיופיע פה הוא ווריינט שלו שלפי מה שהבנתי הולך להיות גרסא אחרת של הדמות) גורם לי לצפות לסרט הזה כמו שהרבה מאוד זמן לא ציפיתי לסרט של מארוול. סוף סוף אנטמן הולך לקבל את המקום הראוי לו ביקום.
  אני כבר מתחיל לספור את הימים ליציאת הסרט.
  אוף, למה יש עוד כל כך הרבה זמן?

  1
  idoma98 ?
 7. אחד הטריילרים הכי משעממים

  Roy

  אם יש טענות לפורמולה, אני כאן יכול לראות אותה וזה מאותת לא טוב על הסרט. החלל הCGI, זה בדיוק אותם צבעים של הפתיח שלך דוקטור סטריינג' 2. לא רוצים לעצב משהו חדש ניחא אבל למחזר? לפחות תשנה את פלטת הצבעים🤦🏽‍♂️

  כל הבחירות נראות משעממות, ווספ נראית ממש גרוע וגם, לא הבנתי, כל הקטע היה לתת שם חדש לאנטמן -והצרעה- כי גם הווספ לא פחות חשובה והיא גם גיבורה שוות ערך בשם וגם בסרט. הטריילר מציג אותה באור הזרקורים של אנטמן כאילו אין לה שום דבר משמעותי. כל הטריילר מתחיל ונגמר סביבו, אז אני מבין כצופה, שהשם נשאר אבל היא חזרה להיות נספחת.

  חשיפת הנבל נעשית בצורה ממש אגבית או כמו כל נבל מופשט ומשעמם. גם ככה לא הייתה לי אמונה בפייטון אבל הטריילר הזה ממש הוריד לי את הציפיות. שלראשונה אני שוקל לא ללכת לסרט. את הקודם לא אהבתי, עכשיו הכול מגיע לדיסני+ ולרשת תוך 45 ימים. בסדר אני מוכן לספוג ספויילר של מה הלאה ביקום? בשביל לבזבז את ה60₪ על יציאה יותר טובה. הידעתם המחיר עלה ביס פלנט😬

  • בול על הפסקה הראשונה.

   רנדל

   מארוול כל הזמן מציגים כביכול עולמות חדשים ו״מגניבים״ (סרטי תור, שומרי הגלקסיה, דוקטור סטריינג, קפטן מארוול, הנצחיים) אבל הכל נראה כל כך אותו דבר, כל כך לא grounded, חסר דמיון ויצירתיות. שילמדו מוילנב או קמרון איך לעצב עולם חייזרי. ווקאנדה זה ה״עולם״ היחיד שיש לו איזה טאץ של ייחודיות אבל גפ זה נזרק במערכה האחרונה של הסרט שחזנרו לקרב cgi מארוול הסטנדרטי.

   • מסכים, אני חושב שזה בעיה שנכרת יותר ויותר

    Roy

    בשנים האחרונות, מכיוון שאנחנו מקבלים יותר ויותר סרטי קוסמוס שכולם נראים באותו CGI מרוחק ומנותק. אני חושב שגם מקור הבעייה דיי ברור – לוחות זמנים קצרים, שבקושי משקיעים זמן על עלילה וצילומים וכל ההשראה נדחקת לשוליים. גם אין לאנימטורים זמן להציע רעיונות אז הם בעצמם ממחזרים, לעמוד בלוחות זמנים של מארוול. עוד בעיה לפי הבנתי הם שוב השתמשו בטכנולוגיית הווליום עם מסך ענק וזה שיש טכנולוגיה חדשה, לא אומר שצריך להשתמש בה בכל מצב וסיטואציה. בטח לא במצב 'ריק' שהשחקנים עומדים עם הגב למצלמה וחייבים לעמוד מספיק רחוק מהמסך בשביל להתסכל לעברו, זה פשוט מרגיש חלול ושובר כל ריאליזם, כאילו הם ליטרלי עומדים מול מסך. השוט שאני מצרף מהטריילר ממש שנוא עליי. גם אותם צבעים כמו דוקטור סטריינג' וגם נראה בצילום הכי גרוע.

    הטכנולוגיה עבדה במנדלוריין והבאטמן כי הבמאי והיוצר ידעו להשתמש בה ביד עדינה שלא חושפת את החסרונות שלה. וכאן נראה שהצוות ש'אחראי' אצל מארוול על האפקטים פשוט לא יודע להשתמש בה בצורה טובה והתוצאה כאמור נראית ממש לא טובה. עבורי זה עבד בת'ור 4 כי הרגשתי שהקומדיה תואמת את האווירה של הטכנולוגיה שנראית מוזרה ומנותקת. אבל כאן נגיד ורצו להעביר טריילר עם כוחות האימה של קנג באיזה יקום קסום וחסוי וזה לא אמין בכלל. גם עד מתי השוט של כמה קבוצות חיילים בריבועים וספינת 'חלל' אחת חונה ליצור 'אמינות'? תטרח לצלם את זה מזווית שתעניין למען השם. עוד הרבה דברים ממוחזרים פה מהסגנון שיר, סאונד, חליפות ללא השראה (אני פשוט שונא את החליפות של סדרת אנטמן, מה זה הפוואר ריינג'רס הזה ועכשיו גם הילדה בדיוק אותו דבר😮‍💨) הכול ביחד +הבדיחה בהתחלה והמשפט שסוגרים את הטריילר שיא המחזור! אה אתה לא זוכר את השם, אה הנבל יודע את השם. נגיד תמחזר משהו אחד שניים, אבל שהכול הכול ממוחזר? זה מעצבן אותי וזה מזכיר לי את DC שאני לא הולך לראות את רוב הסרטים שלהם.

    לגבי השאר, בלאק פנתר לגמרי מקורי, יצירתי וחלק 2 נראה אף יותר לכן אני ממש מתלהב ממנו. אני חושב שגם לשאנג צ'י הייתה הרבה יותר מקוריות ואפילו קרב הCGI בסוף צולם בצורה מספקת, מעבר לזה היו לו הרבה שוטים וקרבות בצילומים מעולים, לכן אני שמח שדסטין ממשיך לביים את האוונג'רס.

    ואם בא לך לראות באמת אפקטים עם השראה ומאוד גראונדד ממליץ בחום על 'אנדור'. בשונה מהמנדלוריין היא לא השתמשה בכלל בווליום וצילמה הרבה יותר במקומות אמיתיים וגם עבודת האפקטים סופר אמינה, שנותנת ליקום ולמרחבים באמת להרגיש ענקיים. בניית עולם מצויינת והסיפור גם מעולה. בין 3 הסדרות הגדולות, בסיפור היא יותר טובה מבית הדרקון וטבעת הכוח. אפקטים היא יותר טובה מבית הדרקון והמתח שלה מרגיש הרבה יותר ריאלי ואיכותי מהן. כיצירה שלימה היא הטובה ביותר בקיץ האחרון לדעתי:)

    • שכחתי לצרף את התמונה

     Roy

     השוט המדובר:

     • שוט מצויין, הייתי תולה אותו על הקיר כפוסטר (כלומר, אם הייתי טיפוס שתולה פוסטרים על הקיר ואם זה עדיין היה פופולרי לתלות פוסטרים על הקיר)

      אחד

      אם לא היית אומר לי שזה צולם בווליום לא הייתי בחיים מנחש.
      דווקא במנדלוריאן היו רגעים שזה הורגש לשלילה, בעיקר כשראו את מנדו בחללית שלו וברקע הכוכבים מהחלון מטושטשים ברמה שרואים שמדובר במסך ברקע.
      גם בתור אהבה ורעם הרגשתי את זה בתחילת הסרט, כשרואים דמות במדבר ואני לא יכול שלא להרגיש שהוא בעצם נמצא באולפן.
      פה, לעומת זאת, לחלוטין לא מורגש שזה צולם בווליום.

      אבל נראה לי שכדי לדעת יותר טוב צריך להמתין לסרט עצמו.
      אפקטים זה דבר שממשיכים ללטש בחודשים האחרונים לפני שהסרט יוצא, כך שיכול להיות בכלל שזה יראה אחרת, לחיוב או לשלילה.

 8. אז סוף סוף קיבלנו תשובה לשאלה שהטרידה את כולם מאז 2018

  אחד

  מאיפה אמא של הופ השיגה אודם בממד הקוונטים?

  אז לקח להם ארבע שנים, אבל בסוף מארוול סיפקו לנו את התשובה וסתמו חור בעלילה של אנטמן והצרעה שהרבה דיברו עליו בשעתו.
  תודה לכם מארוול, עכשיו אוכל לישון בשקט.

 9. רק רוצה להזכיר

  אחד

  שבפסק הזמן שהיה בין אנטמן והצרעה לסרט הזה, פייטון ריד ביים שני פרקים בעונה השנייה של המנדלוריאן, שאחד מהם הוא פרק סיום העונה (הידוע גם כ״הפרק עם לוק סקייווקר״) שנחשב לאחד הטובים ביותר בסדרה אם לא ה-.
  למעשה, הפרק הזה מחזיק בציון הגבוה ביותר בימד״ב (9.8) מכל פרקי שתי העונות.
  כך שמאז שני סרטי אנטמן הקטנים, פייטון ריד הוכיח שהוא מסוגל גם ללכת על גדול ואפי בצורה מוצלחת ביותר, ולפי מה שהבנתי זה גם מה שהולך להיות הסרט הזה, שכאמור הוא הסרט שיכיר לנו את הנבל הראשי של סאגת המולטיוורס, מה שאומר שזה אמור להיות משהו גדול שיוביל בסופו של דבר לנוקמים הבא.

  1
  idoma98 ?
  • פרק סיום העונה השנייה היה בינוני ומונ.

   רנדל

   אין לי מושג על פי מי החלטת שהןא מחשב לאחד הטובים, אבל הציון של ימדב בעיקר מראה תגובה חיובית לפאן סרביס המביך שהיה בו. נראה שסינתיים פייטון אחד הוא לחלוטין במאי להשכיר של מארוול. את קטעי האקשן והcgi כנראה מיפו הרבה לפני הגעתווהוא בעיקר בא לביים רפליקות מצחיקות של ראד. הוא לא רע אבל כל כך בינוני, בינוניות להחריד. וזה בדיוק מה שמארוול מכוונים אליו, בינוניות משמעממת מבורכת ומכניסה ים של כסף.

   2
   יבגני טרבנוב, זאב אימבר ?
   • זו פרשנות שלך לשאלה למה הפרק הזה קיבל את הדירוג הגבוה ביותר בימד״ב

    אחד

    אבל תכל׳ס זה לא משנה מה הסיבה, השורה התחתונה היא שזה הפרק שקיבל את הדירוג הגבוה ביותר בימד״ב ולפחות על פי המדד הזה זה הפרק המצליח ביותר בסדרה.
    אני אישית, לדוגמא, לא אוהב את ספיידרמן אין דרך הביתה וחושב שמלבד פאן סרוויס אין כמעט כלום בסרט, אבל אני לא יכול להכחיש שהקהל הרחב דווקא מאוד מאוד אוהב את הסרט. ואם הסיבה לאהבה היא הפאן סרוויס, אז שיהיה, אבל זה עדיין לא פוסל את האהבה שהסרט קיבל מהקהל הרחב.
    בסופו של דבר, מה שמשנה זה מבחן התוצאה: האם הקהל אהב או לא אהב, האם הוא חשב שזה הפרק הטוב ביותר או לא. הסיבה לא רלוונטית.
    כך שאתה יכול לטעון שאתה לא אוהב את הפרק הזה וחושב שהוא סתם פאן סרוויס זול, אבל אתה לא יכול להתכחש לזה שקהל גדול של אנשים מאוד התלהב מהפרק וחשב שבמבחן התוצאה הסופית זה הפרק הטוב ביותר בסדרה, תהיה הסיבה לכך אשר תהיה.

 10. לא קצת מוזר שעוד לא יצא טריילר לסרט בשלב כזה?

  אחד

  אנחנו בשלב כל כך קרוב למועד יציאת הסרט וכל מה שיש לנו זה רק טיזר שיצא, לא קצת מוזר?
  למה הם מחכים? הם רוצים לשחרר את הטריילר רק שבועיים לפני יציאת הסרט? (שלא נדבר על זה שבדרך כלל יש מלבד הטיזר עוד 2-3 טריילרים עד שהסרט יוצא).
  תמוה במיוחד בהתחשב בכמות המטורפת של אנשים שהולכים כרגע לקולנוע, אנשים שלפחות חלק נכבד מהם הם קהל פוטנציאלי של אנטמן והצרעה, כך שטריילר חדש שיוקרן לפני אווטאר נשמע כמו משהו שכל אולפן כמו מארוול היה אמור ללכת עליו, אז למה הם לא?

  • יצא כבר לפני חדשיים

   esh
   • זה הטיזר

    אחד

    או אם תרצה, הטריילר הראשון.
    הנקודה היא שמלבד הטריילר הזה לא יצא עוד שום טריילר נוסף, ובשלב כל כך מתקדם כמו עכשיו אמורים היו לצאת לפחות שני טריילרים.
    וכמו שכתבת, הטריילר יצא לפני חודשיים, וזה נראה לי כמו מספיק זמן בשביל שיגיע טריילר חדש.

  • רק דיברתי - ויצא טריילר חדש

   אחד

   לטעמי פחות מוצלח מהקודם.
   זה נראה שהם מנסים להלהיב בכך שרומזים באופן מפורש שזה הולך להוות הקדמה לנוקמים הבא, אבל העריכה של הטריילר פשוט לא טובה.
   מה גם שנראה שהטריילר יותר מדי מספלייר מהסרט וכולל קטעים שנראה שהם מהמערכה האחרונה של הסרט.
   ובאופן כללי מזכיר קצת את ספיידרמן אין דרך הביתה, בכל הנוגע לרצון של הגיבור לאתחל את הסיפור שלו.
   וכן, ממש לא מובן למה הצרעה מופיעה בכותרת הסרט.

   ולמרות כל זה, אני עדיין מאוד מצפה לסרט ומחכה כבר שמכירת הכרטיסים המוקדמת תפתח.
   לכל הפחות מבחינה ויזואלית הסרט נראה ממתק לעיניים, וזה שמדובר בהקדמה לסרט הנוקמים הבא בכלל מוסיף. אבל תכל׳ס, הסיבה האמיתית היא פשוט שאני מאוד אוהב את הדמות של סקוט לאנג שהוא אחד מהמועדפים עלי במארוול.

   • אז לך יש את המספר של בוב איגר?

    (ל"ת)

   • הקדמת אותי בעשר דקות :)

    esh

    וכנראה שזה המארוול הראשון שאראה בקולנוע מזה שנתיים.
    הם זרקו מלא פריימים פנימה, אני מנחש שאכן זה מכל חלקי הסרט וחבל. הם פשוט נותנים בשר לכל ההייפ של הסרטונים שיושבים ומנתחים כל פריים.

   • נראה מבאס לאללה.

    Beetlejuice

    שני האנטמנים הם בין סרטי מארוול שאני הכי אוהב.

    כאן מעבר ל-CGI שפשוט נראה רע, עושה רושם שהקסם של אנט מן די הלך לטובת סרט "אירוע" בסגנון אוונג'רסי.

    • שמע אחרי שראיתי את הצצה שהפיצו היום

     ליאור עמירם

     אני חייב לומר שבאמת הCGI נראה ממש לא טוב ולא מלוטש
     זה נראה שהם עומדים ומאחורה יש טלווזיה ענקית עם הרקע שבו הם נמצאים

     ומבאס כי אני באמת מצפה לסרט הזה אני דווקא מאוד חובב את הסרטים של אנט מן ואני חושב שהשחקן עושה עובדת מצויינת עם הדמות שלו

     • אם אני לא טועה - גם הסרט הזה משתמש בהקרנת רקע על לדים.

      Beetlejuice

      כמו ת׳ור אהבה ורעם, שגם נראה לא משהו.

      מצד שני, הטכנולוגיה הזאת כי עובדת – המנדלוריאן ובאטמן למשל.

      1
      Aldo raine ?
 11. מכירת הכרטיסים המוקדמת תפתח מחר (לכל הפחות ב״פלאנט״)

  אחד

  אני כבר מחכה לרכוש את הכרטיס לסרט.
  לא הלכתי לסרט מארוול בקולנוע מאז דוקטור סטריינג׳ 2, וכמו כן לא ראיתי אף סרט באיימקס 3D מאז דוקטור סטריינג׳ 2, כך שאני כבר להוט לרכוש כרטיס להקרנה המוקדמת ביותר.
  מעניין אותי יהיה לראות כמה אנשים ירכשו ברכישה מוקדמת.
  האם באמת אין כמעט אף אחד שמתעניין בסרט והאולמות יהיו די ריקים, או שבכל זאת מארוול זה מארוול ולפחות בהקרנות הראשונות יהיה קהל רב שרכש כרטיסים במכירה המוקדמת?

  • כאן כדי להזכיר שאין שום סיבה לשלם עוד על IMAX ראשון במארבל

   Zeev123

   ה-IMAX בדגם המיושן שלנו טוב כשיש משהו בלעדי ומותאם במיוחד בשבילו, שזה מוצלח בעיקר עם נולאן. כאן הדבר הבלעדי הזה הוא המרה בפוסט ל-3D ויחס מסך מורחב בכמה סצנות (הסרט לא צולם ותוכנן לזה מראש), משהו שבדרך כלל נעשה בצורה מאוד חפפנית וגרועה במארבל.
   באולם 7 של ראשון (ו-1 בחיפה) יש מקרן ומערכת סאונד Atmos הרבה יותר איכותיים, מסך בגודל זהה (ה-IMAX רק יותר גבוה, ביחס מסך הרחב הם זהים) וזה לא בתוספת תשלום. אלא אם המרה ל-3D והרחבה למסך יותר גבוה שנעשו לאחר יד מעניינת אותך, אין סיבה לשלם אקסטרה על דבר פחות טוב.

  • מעולם לא הייתי מאוהדי "אנטמן"

   nir

   אבל דוקטור סטריינג' בהחלט כיבה אצלי את ההתלהבות שעוד נשארה

  • טוב, אז כנראה שאחרי הכל מארוול זה מארוול

   אחד

   הרבה מאוד הקרנות החלו להתמלא בכרטיסים שנרכשו כבר, ואנחנו רק ביום הראשון למכירת הכרטיסים.
   נראה שעוד מוקדם להספיד את מארוול.

 12. התגובות המוקדמות בטוויטר די קוטלות.

  Beetlejuice

  וזאת עוד הדמוגרפיה הכי מתלהבת.

  • כן, אם כי צריך לקחת בחשבון שהרבה מהמעריצים הגדולים

   קטנו בשנה האחרונה, אז אולי הם נהיו במודע קצת יותר ביקורתיים.

   3
   Morin, זאב אימבר, הצב-לא-שב ?
   • I see what you did there.

    שלמקו GRAS

    (ל"ת)

    4
    Morin, זאב אימבר, lazarobbie, idoma98 ?
  • מצד אחד, קצת גורם לחשש

   אחד

   ומצד שני, אני לא בטוח האם זה אומר משהו לגבי מה שאני אחשוב על הסרט.
   נצחיים קיבל ביקורות ממש שליליות, אבל בעיני הוא סרט שיש בו בהחלט לא מעט דברים טובים (כמובן שיש גם דברים רעים, כמו למשל סצינת המין המיותרת לחלוטין שנדחפה לסרט, אבל לא הכל רע כמו שהביקורות טוענות ויש בסרט גם דברים שמיחדים אותו דווקא לטובה משאר סרטי מארוול).
   לעומת זאת, ספיידרמן אין דרך הביתה זכה לביקורות משתפכות הן מהמבקרים והן מהקהל ונראה שכולם עפו עליו בטירוף, אבל אני לעומת זאת ממש לא אוהב את הסרט וחושב שיש בו לא מעט בעיות.
   גם בשנה שעברה, הרבה מאוד תיעבו את דוקטור סטריינג׳ 2, ואני דווקא בהחלט ניהנתי.
   גם תור אהבה ורעם היה בהחלט נחמד וכיף.

   אז אולי אני דווקא צריך לשמוח שנראה שהסרט הולך לקבל ביקורות לא כל כך חיוביות, אולי זה דווקא אומר שאני אוהב את הסרט.

   • זה לא אומר כלום כל על מה אתה תחשוב על הסרט

    אין לדעת
    השאלה האם זה אומר על כישלון עתידי לסרט?
    *שואל את המבינים פה

    • אני חושב שמספיק להכנס לאתרי בתי הקולנוע ולראות כמה אנשים רכשו מראש כרטיסים ליום רביעי הקרוב כדי להבין שזה לכל הפחות לא יהיה כישלון בפתיחה

     אחד

     השאלה היא כמובן מה יהיה אחר כך.
     אפשרי שיחזור על עצמו התסריט של סרטי מארוול האחרונים, בו הסרט פותח טוב ואז יורד באופן ניכר לאחר מכן.
     השאלה היא כמה זמן מארוול תוכל לשרוד עם התסריט הזה, שמסתיים בפחות ממיליארד ברווחים, ולכל הפחות כמה זמן מארוול תוכל להמשיך להקציב 200 מיליון על הסרטים שלהם.
     בהחלט יתכן שאם הקטע הזה ימשך גם לסרטי 2023, אז מארוול יאלצו להתחיל להפיק סרטים בתקציבים נמוכים יותר ולהפסיק להתפרע עם התקציב.

     • אם זה יקרה הפעם

      אז מארוול בבעייה חמורה
      לכן אני גם שואל
      האם אנשי טוויטר אומרים משהו לכאן או לכאן
      והשאלה הנוספת היא האם אנשי טוויטר שביטלגוס רואה מייצגים את הכלל או שזה אנשים שהוא ספציפית עוקב אחריהם

      1
      אחד ?
      • אני לא משתמש בטוויטר, יש אתרים שאוספים דיווחים והדיווחים של אנטמן בהחלט שליליים.

       Beetlejuice

       מה זה אומר? שכנראה הסרט לא מדהים. מה זה אומר למעריצים הכבדים? כלום. אני חושב שרוב סרטי מארוול בינוניים ומטה, אבל אפילו אני נהנתי מת׳ור ודוק סטריינג׳ האחרונים.

       • אם הסרט לא טוב אז הוא לא יצליח

        כנראה יגיע ל800 מיליון או 700 אבל לא להישגים מרשימים
        וזו בעיה למארוול , אני לא אומר שצריך להיות אכפת פה למישהו מיזה.
        אבל כן זו בעיה

        • online

         אלה הישגים מרשימים גם בשביל סרט טוב.

         1
         Aldo raine ?
         • לפעם הראשונה שרואים את תאנוס החדש זה הישג בינוני לכל היותר

          מארוול רוצה וצריכה יותר מיזה
          במיוחד אם זה שוב מצב של 200 מיליון התחלתי וסיום צונן
          כי זה אומר פעם הבאה 100 מיליון התחלתי וסיום של 400 (או פעם אחריה, מתישהו זה יקרה אם מארוול לא יעצרו את הכדור)

   • מה טוב בנצחיים. באתי בראש הכי פתוח למרות הביקורות כי קלויא זאו, אבל זה אכן קלאסטרפאק.

    רנדל

    (ל"ת)

    3
    יבגני טרבנוב, R23, idoma98 ?
 13. 61 אחוז בעגבניות, ציון ממוצע של 5.9.

  Beetlejuice

  זה עוד צפוי לרדת.

  1
  lazarobbie ?
  • ממבט מלמעלה

   האביר הבהיר

   גם רוב הביקורות שמפורשות כעגבנייה טרייה רחוקות מאוד מלהתלהב.

   מבחינת ציון הוא נמצא כרגע רק מעל הנצחיים, בדגש על כרגע. בשורות רעות מאוד למארוול. וגם בשבילנו, למען האמת.

   • ובניגוד לנצחיים

    online

    קוונטומאניה הוא סרט שאי אפשר להתעלם ממנו ולהמשיך הלאה.
    רצף של בינוניות בקולנוע ובטלוויזיה, והגעה לשפל דווקא בסרט הזה? בדיסני יתחילו לחפש אשמים.

 14. מישהו יודע אם יש אולם אטמוס ב (yes) פלאנט אילון?

  Me and myself

  באתר שלהם נראה שלא

  • אין

   Zeev123

   לא התקינו שם לצערי, אבל האולם הראשי שלהם (6) די טוב גם בלי זה.
   עוד לא ראיתי את הסרט הזה, אבל מניסיון עבר עם מארבל ודיסני, מאוד בספק שזה קריטי פה. אם איילון יותר נוח לך, הייתי הולך אליו ולא נוסע לראשון.

   • בדיוק סיימתי צפייה באולם 6 באיילון

    idoma98

    ויכול לאשר שהיה ממש אחלה.

 15. אוי, איזו אכזבה…

  אחד

  קודם אתחיל מהטוב: ממלכת הקוונטים מוצגת בהתחלה כמקום מאוד מעניין ומקורי.
  בגדול זה פשוט כוכב לכת אחר, אבל עם הרבה יותר יצירתיות ודמיון ממה שראינו עד עכשיו בכוכבים אחרים במארוול (שזה היה בעיקר בני אדם, רק בצבעי עור שלא קיימים אצלנו).
  ניכרת ההשפעה ממלחמת הכוכבים בכל הנוגע ליצירתיות של עיצוב הדמויות והעולם, ולרגע אתה מרגיש שהגעת לעולם מופלא ומיוחד.

  הבעייה היא שתחושת הפליאה הזאת לא ממשיכה להרבה זמן.
  מהר מאוד נזרקים הצידה כל הדמויות המעניינות, האנימציה הממוחשבת שממלאת את כל הפריים מתחילה להציק בעין (בשלב מסויים הרגשתי שאני צופה בסרט משנות האלפיים. ספציפית, זה הזכיר לי את המראה החזותי של הפריקוולים הידועים לשמצה של מלחמת הכוכבים) והסרט פשוט נהיה משעמם.
  במשך איזה חצי סרט רק חיכיתי שהשעמום הזה יגמר.
  לאורך חלק נכבד מהסרט אין הומור או אקשן או אפילו דרמה מעניינת, אלא אנשים מדברים בשקט באופן אפל ומשעמם.

  ובואו נדבר על קאנג.
  בלי להגזים, זאת אולי אחת ההופעות הגרועות ביותר ביקום של מארוול, אם לא ה-.
  ג'ונתן מג'ורס נותן פה הופעה זוועתית שאשמח שיקבל עליה מועמדות לפטל הזהב בעוד שנה.
  חלק נכבד מהזמן הוא מדבר בטון מונוטוני ושקט שאפשר בקלות להירדם מלשמוע אותו, בעוד ובקטעים אחרים הוא מפגין רגשות בצורה משוחקת ומוחצנת ברמה שגורמת לי לתהות אם הבנאדם בכלל יודע לשחק.
  וזה אמור להיות הת׳אנוס החדש?
  מה אני אגיד, הציפיות שלי משני סרטי הנוקמים הבאים ירדו באופן ניכר עכשיו.
  אגב, לא עוזר גם שאין לו שום מוטיב מעניין ושהוא די נבל מהסוג הפחות מוצלח של מארוול שרק רוצה להשמיד בלי ממש סיבה, ולא מהסוג המוצלח שת׳אנוס נמנה עליו.

  ושאני לא אתחיל בכלל לדבר על מודוק.
  אוי, האימה!
  זה עוד ירדוף אותי בלילות!

  כל זה בנוסף ללא מעט חורי עלילה ואלמנטים עלילתיים שסותרים תוצרים קודמים של מארוול, ומעל הכל תחושה שהסרט הוא פשוט בזבוז זמן אחד גדול.
  הגיע לאנטמן לקבל סרט טוב יותר מזה, הרבה יותר טוב מזה.
  פשוט מאכזב וגורם לי לתהות מה יהיה הלאה עם מארוול והאם אנחנו בתחילת הסוף של ה-MCU, או לכל הפחות של ניהולו של קווין פייגי את האולפן.

  אבל הי, הטריילר של שומרי הגלקסיה היה באיימקס 3D והוא היה נראה פשוט מצויין, אז אולי יש סיכוי שג׳יימס גאן יציל את המצב? (קצת מצחיק שמארוול ודיסי במקביל צריכים את ג׳יימס גאן שיציל אותם)

  1
  אדון האופל ?
  • ראית את ההופעה של קאנג בלוקי?

   esh

   שם הוא הרשים יחסית למישהו שהוא סתם אדם עם טכנולוגיה, הצליח להעביר את היראה ממה שהוא יכול לעשות.
   מעניין אם ההבדל נעוץ בתסריט ובימוי השחקן שהוציאו את התוצאה שאתה מתאר. חבל.

   • בוודאות ההופעה שלו בלוקי טובה יותר מפה

    אחד

    אבל צריך להגיד שגם בלוקי הוא מעצבן משהו.
    גם בלוקי ניתן לראות שהוא יותר מדי משוחק בצורה קצת מביכה.
    אבל לפחות היה איזושהי חינניות בדמות היותר מדי תיאטרלית שהוא הציג שם, מה שפה אין בכלל ואנחנו נשארים עם דמות פשוט גרועה.

   • רק אומר

    יצחק בארי

    שלדעתי אחד ממש, אבל ממש מגזים. כן, מייג'ורס פחות טוב מההופעה הפנומנלית שלו בלוקי, אבל הוא די סבבה ובוודאי יותר טוב מרוב הנבלים המוקדמים של מארוול.

    על זאת ועוד, בביקורת שאני מקווה שלא תעלה מאוחר מדי.

    1
    idoma98 ?
   • הוא היה ממש גרוע גם בלוקי. אבוי לנו אם בקוואנטומניה הוא יורד רמה.

    Beetlejuice

    אבל לזכותו יאמר שהוא כן שחקן טוב, והכיוון של הדמות לא באשמתו.

  • בהמשך למה שכתבת , כמו מה ? איזה חורי עלילה ?

   ליאור עמירם

   כל זה בנוסף ללא מעט חורי עלילה ואלמנטים עלילתיים שסותרים תוצרים קודמים של מארוול

   • תגובה שמכילה ספוילר לאנטמן 3 והסדרה לוקי מאת אחד
    • תגובה שמכילה ספוילר ללוקי ואנטמן 3 מאת Tom
 16. תגובה שמכילה ספוילר לאנטמן קוואנטומניה מאת לומייר
 17. עמית

  הסרט עצמו בינוני אפילו בינוני מינוס ואין מה לדבר עליו יותר מדי כי הוא לא מעניין. הנבל לעומת זאת, אין לי מושג איך אנשים אומרים פה שהוא היה גרוע כי הוא היה פשוט מצוין. הוא היה מעולה בלוקי והוא מעולה גם פה ולראשונה מאז אנדגיים אני מחכה להמשך של הסאגה ורק כי אני מאמין שהוא תחליף ראוי לת'אנוס עם טיפול נכון.

 18. כמו פעם שעברה כשסרט של מארבל נקטל, מהמארבלים שיותר נהניתי מהם

  Zeev123

  יש פה חצי סרט שהוא מיקס של "סטארוורס" עם "ג'ומנג'י" והוא נחמד מאוד. מאוד הססני, לא מאוד יצירתי, וכל השחקנים חוץ מקתרין ניוטון נראים סובלים וחסרי חשק. אבל זה מעביר את הזמן יפה, ויכול לראות את עצמי חורש על הקלטת של סרט כזה בגיל 7, אם רק היו נותנים לזה להמשיך כהרפתקה משפחתית חמודה.
  אבל החצי השני הוא קשקוש על המולטיוורס שאין לי מושג למה הוא טוב. עפתי על ג'ונתן מג'ורס ב"נקמה מרה" אבל הוא בלתי נסבל פה והעלילה שלו עלובה. אם מארבל רצו שאפחד ממנו, או שלכל הפחות אתעניין בו בשביל הסרטים הבאים, קרה ההפך. אשמח לא להיתקל בו יותר בחיים.
  אם זה הנבל העיקרי שהיו מציגים ב"מהיר ועצבני 10" ו"משימה בלתי אפשרית 7" לקראת הסרטים הבאים, כלומר אם זה היה קורה בפרנצ'ייז שעוד חשוב לי, הייתי מתעצבן. אבל עברתי עם מארבל כל כך הרבה שכבר לא אכפת לי. החלק הראשון של הסרט עבר לי בכיף והחלק השני בסוף עדיין סביר. כמו מה שכתבתי על "הנצחיים", אם אצטרך לדרג את כל סרטי וסדרות מארבל, גם לסרט הזה יש איזה מקום באמצע. הוא לא מהטובים אבל גם לא מהגרועים מבחינתי.

  1
  עידו הלמן ?
 19. אנקדוטה קטנה

  אחד

  צפיתי בסרט אתמול בהקרנה הראשונה באיימקס, כך שהקהל היה מלא במעריצים שקנו מראש כרטיסים ולא בסתם קהל שחיפש מה לראות ובמקרה מצא את הסרט הזה.
  עם קהל כזה בדרך כלל מקבלים מלא מחיאות כפיים ברגעים חשובים בסרט, אך זה לא היה כך עם הסרט הזה.
  למעשה, לא זו בלבד שהקהל לא הריע לאורך הסרט ברגעים המשמעותיים, אלא אפילו כשהסרט נגמר והחלו הקרדיטים לא נשמעו מחיאות כפיים סוערות כמקובל אלא מחיאות כפיים קלות ומעטות בצורה שהרגישה די מביכה.

  אבל היה רגע אחד שבו באמת היו מחיאות כפיים סוערות והתרגשות של ממש בקרב הקהל, וזה היה בסצינת הפוסט קרדיטים כשלוקי ומוביוס נתנו הופעת אורח.
  כך שנראה שהסרט די נכשל, אבל הוא לפחות הראה שמארוול לא לגמרי על הקרשים ושיש תכנים שלהם שכן מצליחים לסחוף את המעריצים ולעורר התלהבות.

 20. תגובה שמכילה ספוילר מאת Odwin

תגובות מקבילות

94
  תגובות נוספות בדף הביקורת של אנטמן והצרעה: קוונטומאניה
 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)