הפנתר השחור: וואקנדה לנצח
Black Panther: Wakanda Forever
שמו העברי של הסרט המצוין כאן אינו השם הרשמי שניתן לו על ידי המפיצים בארץ, וייתכן שהוא יופץ תחת שם אחר.

2 ווקאנדה 2 פורבאר

6 תגובות פתח ספוילרים פתח תגובות ישנות

 1. איך בדיוק עושים סרט המשך בלי הגיבור הראשי?

  alon

  למה לא ללהק שחקן חדש לדמות? מארוול עשו את זה בעבר – הענק הירוק, קולונל רודס – (יש לי אפילו ליהוק מושלם: יאיא עבדול מהטין. שם מלכותי והולם לתפקיד, לא כך? ויש דמיון מסוים בינו לבין בוזמן המנוח), ואלו נסיבות הכרחיות.

  • סיבה מרכזית היא בשביל לחלוק כבוד לצדוויק בוזמן

   רנדל

   איכשהו להתעלם מהמוות של השחקן ופשוט להמשיך כרגיל עם שחקן אחר מרגיש מהלך מזלזל, כאילו הוא בוזמן לא חלק חשוב בדמות וכל אחד יכול פשוט להחליף אותו.
   סיבה נוספת היא שכל פעם שמחליפים שחקן אחד (וכל השאר נשארים אותם שחקנים) זה יוצר תחושה מלאכותית מוזרה שמוציאה מהסרט ומפריעה לכל אורכו. זה לא מקרי שבכתר מחליפים את כל הקאסט בכ לשתי עונות,למרות שיש דמויות שבקלות היה אפשרי להשאיר אותם עם אותו שחקן (נגיד דיאנה שהחליפו בין עונה 4 ל5 למרות שאמה קורין בכיף הייתה יכולה להמשיך לגלם אותה).
   סיבה נוספת היא למה לא לקחת את שורי בתור הדמות הראשית? גם צעד פרוגרסיבי יחסית מצד מארוול וגם היא שחקנית מספיק כריזמתית להחזיק את הסרט על כתפיה. למה ללכת בדרך עקיפה ומסוכנת אם אפשר פשוט להשתמש באחותו, מהלך הרבה יותר טבעי והגיוני. התקלה היחידה היא שלטישה רייט נהייתה אישיות שנויה במחלוקת בגלל כל מיני דעות שהביעה ברשתות שלא התעמקתי מה הם או אפילו באיזה נור עוסקות. נראה שמארוול מנסים להחליק על העניין כי אם יצטרכו לוותר עליה הם כבר ימצאו את עצמם במבוי סתום רציני עם הסרט הזה.

   • ולאחר בדיקה זריזה

    רנדל

    היא שיתפה תכנים נגד חיסוני קורונה, תיאוריות שסין הפיצה בכוונה את הנגיף, תכנים שמערערים על כך שההתחממות הגלובלית אמיתית ולקינוח קצת טרנסופוביה. מרשים איך היא יחסית נשארה מתחת לרדאר, במיוחד בתקופת פוסט גיי קיי רולינג משמידה את המוניטין שלה בטוויטר.

   • אם מישהו צריך להחליף אותו זה מ'באקו

    Nadav98

    לגמרי הדמות הכי מעניינת מהסרט הראשון. אני חושב שגם קראתי איפשהו שיש דיבור על להחזיר את קילמונגר ושהוא יהיה הפנתר השחור, שזה פתרון שאפשר בקלות לתרץ עם המולטיוורס.

  • מילת מפתח: בעבר

   מארוול בשלב שהם ממש לא רוצים לשבור את "החוויה" והם מעדיפים לא להחליף שחקנים – בטח ראשיים שכאלה, בטח שבקומיקס יש כל כך הרבה תחלופה לדמות שאין שום צורך הכרחי דווקא בדמות הזאת בשביל שיהיה "פנתר שחור".

   1
   UriK ?
  • בשתי הדוגמאות שהבאת מדובר על שחקן שגילם את הדמות בסרט אחד בלבד לפני שהוחלף

   אחד

   פה מדובר בשחקן שגילם את הדמות בלפחות 3 סרטים + סדרת אנימציה, מדובר במישהו שקצת יותר התחברנו אליו כמי שמגלם את הדמות מאשר בשתי הדוגמאות האחרות.
   וכן, כמו שכתבו פה, יש גם את העניין שבשונה מהמקרים האחרים, פה מדובר על מוות טראגי בטרם עת, והציבור בהחלט יכעס על ליהוק שלו מחדש.
   כך שלא, זה ממש לא דומה למקרים של הענק הירוק ורודי.

 

כתיבת תגובה

(חובה)

Optionally add an image (JPEG only)